Zakład bez ryzyka jest jednym z najbardziej popularnych bonusów bukmacherskich. Często występuje w ramach oferty powitalnej, czyli bonusu na start przeznaczonego dla nowych graczy zakładających konto bukmacherskie. Z naszych obserwacji wynika, że gracze chętnie korzystają z bonusu cashback, ponieważ gwarantuje on zwrot środków w przypadku nietrafionego zakładu. Czy warto założyć konto u danego buka ze względu na zakład bez ryzyka? Jakie są najlepsze oferty zakładu bez ryzyka na polskim rynku bukmacherskim?

Co to jest cashback? Definicja zakładu bez ryzyka

Nawet jeżeli dopiero zaczynasz wdrażać się w tematykę zakładów bukmacherskich, dobrze jest już na początku poznać podstawowe bonusy bukmacherskie. Bonus cashback może być wymiennie nazywany także zakładem bez ryzyka. Już sama nazwa bonusu tłumaczy mechanizm bonusu. W dosłownym tłumaczeniu “cashback” oznacza zwrot pieniędzy. Ten bonus bukmacherski gwarantuje więc zwrot stawki z nietrafionego zakładu. Jak to działa w praktyce? W przypadku kiedy zakład okaże się przegrany, postawione pieniądze wracają na konto gracza. Cashback daje możliwość postawienia kuponu bez ryzyka utraty pieniędzy. 

Legalni bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Bonus bez ryzyka nie należy do najbardziej powszechnych bonusów, które zawsze powtarzają się w ofertach różnych bukmacherów. Tylko najlepsi, legalni bukmacherzy włączyli go do swoich ofert promocyjnych. Sprawdziliśmy najlepsze bonusy cashback dostępne u polskich bukmacherów w poszukiwaniu najwyższego bonusu w ofercie powitalnej dla nowych graczy. 

Najwyższy dostępny cashback – BETFAN 

Do niedawna to bukmacher Betclic oferował najwyższy bonus bez ryzyka. Bukmacher BETFAN ostatnio zmienił regulamin promocji na start, podwyższając wartość bonusu cashback do 600 zł. Tym samym ustanowił najwyższy zakład bez ryzyka. Do odbioru promocji wystarczy dokonać wpłaty minimalnej, jaką ustalono na 20 zł. 

550 PLN zakładu bez ryzyka w Betclic 

Doświadczeni typerzy kojarzą bukmachera Betclic z wysokim bonusem cashback. Warto zauważyć, że bukmacher ten praktycznie nie ma innej promocji dla nowych graczy. Swój pakiet powitalny opiera się właśnie na promocji zakład bez ryzyka o wartości 550 PLN. Do odbioru bonusu potrzebny jest dedykowany kod promocyjny o treści “PREZENTPL”, który podaje się podczas rejestracji konta gracza u bukmachera. Podając prawidłowy kod promo będziemy mieć pewność, że otrzymamy najwyższą wartość całkowitą bonusu powitalnego. 

Cashback 210 zł w Fortunie

Fortuna jest popularnym zakładem bukmacherskim, który słynie z korzystnych bonusów na start. Nic więc dziwnego, że znalazł tam się również zakład bez ryzyka. Nowi gracze, którzy zarejestrują swoje konto z dedykowanym kodem promocyjnym o treści “PREZENT210” odbiorą cashback o wartości 210 zł. Warto wspomnieć, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu, co oznacza, że gracz może wypłacić zwrócone pieniądze lub postawić za nie następny zakład.

Dostępny zakład bez ryzyka od eWinner 

eWinner podwyższył wartość zakładu bez ryzyka w swojej ofercie powitalnej. Z dedykowanym kodem promocyjnym o treści “PREZENT” wpisanym przy rejestracji w eWinner jest on jeszcze wyższy, dzięki czemu odbierzesz aż 155 zł. Warto wspomnieć, że w przypadku przegranej zwrot trafi na konto depozytowe, co oznacza, że bukmacher nie wymaga od gracza wykonania obrotu bonusem.

STS bonus cashback 234 zł 

Bukmacher STS należy do czołówki najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic więc dziwnego, że bonus powitalny dla nowych graczy od STS ma wartość całkowitą 1524 zł! Porównując bonusy firm konkurencyjnych, STS plasuje się więc na wysokim miejscu w rankingu najwyższych bonusów. W ramach promocji na start gracze dostają także zakład bez ryzyka. Trzeba jednak nadmienić, że aby odebrać bonus cashback, należy zarejestrować się z dedykowanym kodem promocyjnym o treści “PREZENT”. Tylko wtedy otrzyma się dostęp do bonusu cashback o wartości 234 zł. 

Superbet zakład bez ryzyka 500 zł

Superbet stosunkowo od niedawna prowadzi swoją działalność w Internecie. Przygotował jednak dla swoich nowych graczy wyjątkowo wysoki bonus na start, którego wartość maksymalna to 584 zł. Na bonus składają się różne promocje, spośród których najważniejszy jest zakład bez ryzyka. Aby odebrać bonus cashback od Superbet, należy zarejestrować się w serwisie bukmachera, zaakceptować ofertę powitalną, złożyć swój pierwszy depozyt.

Jaki zakład bez ryzyka jest najlepszy? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który dostępny cashback jest najlepszy? Oferty promocyjne legalnych bukmacherów są bardzo często aktualizowane. Trzeba obserwować dostępne promocje i samemu rozstrzygnąć, jaki bonus cashback jest dla nas najbardziej korzystny. Choć pamiętajmy, że ten rodzaj bonusu z samego założenia jest bardzo atrakcyjny. Gracz, który go odbierze, nie może nic na nim stracić, a jedynie zyskać  zwrot z przegranego zakładu. Niektórzy gracze szukają więc zakładów bez ryzyka o maksymalnej kwocie zwrotu. Pamiętajmy jednak, by zwracać uwagę na wymagany obrót bonusem. Zawsze wybieraj bukmacherów z prostymi i niezbyt wymagającymi zasadami obrotu. 

Cashback a cashout. Czy to jest to samo? 

Cashback i cashout to pojęcia, które brzmią dość podobnie. Nic dziwnego, że gracze często zastanawiają się, czy te nazwy oznaczają to samo. Chcemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do tego, czym jest cashback, a czym cashout. O cashbacku już napisaliśmy, że jest to bonus bukmacherski, który można nazywać również zakładem bez ryzyka. Cashout natomiast jest dostępną funkcją u bukmachera, która ułatwia grę. Dzięki niej gracz może zamknąć zakład przed zakończeniem wszystkich uwzględnionych na nim zdarzeń. Typer może wycofać się z zakładu, unikając przegrania stawki zakładu. 

Zakład bez ryzyka – podsumowanie 

Zarówno dla doświadczonych typerów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem, zakład bez ryzyka stanowi ciekawy bonus. Każdy może go wykorzystać w sposób, by był dla niego korzystny. Początkujący gracz postawi dzięki niemu pierwszy zakład bez ryzyka utratu swoich środków, a doświadczony typer potraktuje go jako bezpieczny bonus do obstawienia ryzykownych typów. Być może obstawi śmielszy kupon po wyższym kursie.