Juventus-1-150x300 TYP DNIA 09.05 Coppa Italia - Finał: Juventus Turyn vs AC Milan.
vs TYP DNIA 09.05 Coppa Italia - Finał: Juventus Turyn vs AC Milan.
acmilan TYP DNIA 09.05 Coppa Italia - Finał: Juventus Turyn vs AC Milan.

 

Finał Pucharu Włoch, jak ten mecz widzą polscy bukmacherzy?

Juventus w walce o swój pierwszy tytuł w tym sezonie. Jak to widzą bukmacherzy ? Milan zapewne też nie odpuści. Każdy finałowy mecz w pucharach krajowych to wielka niewiadoma i woda na młyn dla wszystkich grających w zakładach bukmacherskich. Te mecze jak wiadomo rządzą się swoimi, własnymi prawami. Nie można tu przykładać żadnej miary z przebiegu meczy ligowych. Jednak pewne analizy i statystyki są przydatne. Widać, że drużyna Juventusu po „pechowym” odpadnięciu z LM, zechce to sobie zrekompensować zdobyciem zarówno Mistrzostwa jak i Pucharu Włoch. W tym meczu próbuje sięgnąć po ten drugi tytuł. Że jest to w ich zasięgu uważają także analitycy firm bukmacherskch, którzy w swoich przedłożeniach kursowych widzą Juventus jako zdecydowanego faworyta: 1,80 – 1,90 Juve, 3,15 – 3,25 remis, 4,30 – 4,85 AC Milan.

Juventus, który aktualnie przewodzi w tabeli ligowej, do tego spotkania przystąpi bez kontuzjowanych: M. Mandzukica, B. Howedesa i M. De Sciglio. Polskich kibiców interesuje głównie to, czy w podstawowym składzie w tak ważnym spotkaniu wyjdzie nasz rodak W. Szczęsny. Jest to też jedna z możliwości obstawiania przez grających w zakładach bukmacherskich. Życzymy tego naszemu reprezentacyjnemu bramkarzowi.

Z takim samym celem, zdobycie Pucharu, przystąpi do tego meczu zespół AC Milan. Co prawda w drodze do finału dwa razy, aby przejść dalej, tej drużynie potrzebne były dogrywki, ale w sumie zarówno Inter jak i Lazio zostały odprawione z „kwitkiem”. Już sylwetka trenera zespołu Gennaro Gattuso pokazuje, że tej drużynie woli walki na pewno nie zabraknie. A ma ona w swoich szeregach kilku dobrych piłkarzy jak Cutrone, Suso czy Bonucci, którzy mogą sięgać po najwyższe cele.

Statystyki dają przewagę Juventusowi, ale mecz finałowy o Puchar w każdym kraju wywołuje dodatkową energię i motywacją zazwyczaj w obu zespołach. Tak, więc wynik tego meczu także wydaje się być sprawą otwartą.

Autor: MS

Juventus Turyn
X
AC Milan

Wyniki na Żywo – Coppa Italia – Juventus Turyn vs AC Milan

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Coppa Italia – Juventus Turyn vs AC Milan