Bukmacher Superbet przygotował dla swoich nowych graczy pakiet powitalny o wartości 584! Przeczytaj, jak zgarnąć maksymalną kwotę bonusu. Czy Superbet udostępnił kod promocyjny potrzebny przy rejestracji konta? Jak odebrać bonus powitalny? 

Oferta powitalna w Superbet – promocja na start

Bukmacherzy chętnie organizują promocje i bonusy dla nowych graczy. Atrakcyjne hasła reklamowe zachęcają graczy do rejestracji w serwisach bukmacherskich. Superbet nie wyłamał się poza ten schemat i także zorganizował specjalną ofertę powitalną. Z czego się składa? Bukmacher Superbet nie tak dawno wprowadził zmiany do swojej ofert powitalnej. Od jakiegoś czasu bonus powitalny Superbet składa się z trzech odrębnych promocji: 

  • bonus bez ryzyka 500 zł, 
  • bonus od depozytu 50 zł,
  • freebet 34 zł. 

Wartość całkowita bonusu wynosi 584 zł, jest więc o co walczyć! 

Zakład bez ryzyka 500 zł

Zakład bez ryzyka to inaczej cashback. Jest to bardzo popularna forma promocji, która polega na tym, że gracz dostaje zwrot kosztów od bukmachera za przegrany zakład. Superbet oferuje zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej 500 zł, co oznacza, że tyle właśnie gracz może otrzymać za swój kupon, który nie wszedł. 

Bonus od depozytu do 50 zł

Gracz może zgarnąć także bonus od depozytu, czyli bonus od pierwszej wpłaty na konto gracza. Bonusy od depozytu to jedne z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich. Często wchodzą w skład bonusów powitalnych. W ramach bonusu od depozytu bukmacher przyznaje graczowi kwotę równą pierwszemu depozytowi. Maksymalna wartość bonusu to 50 PLN. Jeżeli więc wpłacisz na konto 50 złotych, to bukmacher dorzuci drugie tyle. W przypadku kiedy przelejesz więcej niż 50 zł jako swój pierwszy depozyt również otrzymasz 50 zł bonusu. 

Freebet od Superbet w wysokości 34 zł

Superbet przygotował naprawdę złożony bonus, który zawiera tylko atrakcyjne promocje. Gracze VIP mają także możliwość odbioru dodatkowego freebetu o wartości 34 zł. Warto podkreślić, że nie wszyscy gracze mają dostęp do tej promocji. Aby uzyskać dodatkowy freebet o wartości 34 zł, należy zarejestrować się w serwisie Superbet przez ten LINK

Kod promocyjny Superbet. Jak odebrać bonus powitalny? 

Bonusy powitalne odbiera się podczas rejestracji konta. Gracz może zarejestrować się tylko jeden raz, dlatego też na odbiór bonusu możemy liczyć tylko jednokrotnie. Każdy nowy użytkownik serwisu Superbet powinien otrzymać bonus na start. Niektórzy bukmacherzy oferują dedykowane kody promocyjne, które należy podać podczas rejestracji, by otrzymać najlepszą ofertę promocyjną. Superbet, jak do tej pory, nie udostępnił kodu promo, co oznacza, że nie jest on potrzebny. Żeby uzyskać dostęp do najlepszej oferty powitalnej, wystarczy zarejestrować się przez ten LINK. 

Rejestracja u bukmachera Superbet

By rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich w Superbet, należy się u niego zarejestrować. Niektórzy bukmacherzy wymagają przejścia przez długi i skomplikowany formularz rejestracyjny, podczas gdy Superbet udostępnił opcję tzw. “szybkiej rejestracji bez dowodu”, dzięki której zakładanie konta trwa nie więcej niż 2-3 minuty. Na drodze szybkiej rejestracji zakłada się konto tymczasowe, które jest aktywne przez 90 dni. Później należy dokończyć pełną weryfikację danych. 

Superbet – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera od Superbet jest aplikacją mobilną, którą można zainstalować na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie oferuje bukmacher Superbet. Oferta bukmachera w apce niczym się nie różni od tej na desktopie. W założeniu aplikacja ma ułatwiać obstawianie u bukmachera. Czy jest tak w przypadku Superbet? Tak, zawieranie zakładów na aplikacji w zasadzie nie różni się od obstawiania przez stronę www bukmachera. Ponadto, Superbet wprowadził do swojej aplikacji ciekawą funkcję, jaką jest sprawdzanie kuponu. Aby sprawdzić kupon, wystarczy już tylko odpowiednio nakierować aparat na kod kreskowy kuponu i odczekać kilka sekund. Na aplikacji wyświetlą się Twoje zdarzenia, które następnie będziesz mógł udostępnić swoim znajomym. 

Czy Superber jest legalnym bukmacherem? 

Superbet może prowadzić swoją działalność na terenie Polski w pełni legalnie, ponieważ ma odpowiednie zezwolenie otrzymane od Ministerstwa Finansów. Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na naszym rynku stosunkowo krótko. Ministerstwo Finansów przyznało im licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 w 2019 roku. Siedzibę bukmachera Superbet można znaleźć w Katowicach, a numer KRS Superbet to 0000666114.