Zakłady bukmacherskie to nie tylko obstawianie odpowiednich wyników. Ten sposób na życie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, analitycznego myślenia, odrobiny szczęścia i… refleksu godnego najlepszego bramkarza Premier League. Bo tak naprawdę w obstawianiu meczów najbardziej liczy się czas, czy to przy podejmowaniu decyzji o kontrowaniu kuponu czy… szybkiej decyzji na postawienie na optymalne zdarzenie. Dlatego też zakłady bukmacherskie online powinny nie tylko działać jak najszybciej, ale i oferować szybkie wypłaty. Zobaczmy, jak to wygląda w STS.

Szybkie wypłaty dokonywane za pośrednictwem STSpay to opcja umożliwiająca bezpłatną wypłatę środków z konta depozytowego średnio w 15 minut. Zakłady bukmacherskie STS zdają sobie sprawę z tego, że w przypadku bukmacherki czas to naprawdę pieniądz. Z tego względu systemowe rozwiązanie umożliwiające ekspresową wypłatę środków to strzał w dziesiątkę.

Szybkie wypłaty w STS – konto w jakich bankach?
Na chwilę obecną opcja szybkich wypłat w STS jest dostępna dla klientów jedenastu podmiotów bankowych: mBank, ING, PKO, Millenium, BZ WBK, Alior, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin oraz Noble Bank. Posiadając rachunek w jednym z tych banków gracze mają możliwość ekspresowej wypłaty przez siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00-24:00. Klienci pozostałych banków zmuszeni są do oczekiwania na zwykły przelew, który na ogół idzie 1-2 dni robocze, zaś maksymalnie może iść do 7 dni roboczych.

STSpay – czemu to się opłaca?
Nie sposób wymienić wszystkich korzyści płynących z dokonania szybkiej wypłaty środków. Z pewnością jednak należy wspomnieć o tym, że brak kilkudniowego oczekiwania na przelew to możliwość sprawnego zarządzania własnymi środkami – które można później od razu przelać na depozyt w zakładach online. A jak wie każdy bukmacher, przede wszystkim liczy się reakcja.