psg Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś  vs Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś  toulouse Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś

We francuskiej najwyższej klasie rozgrywkowej – Lique 1 sezon już się rozpoczął. Na początek, w Superpucharze Francji Paris Saint Germain czyli PSG zdeklasowało drużynę Kamila Glika Monaco aż 4:1. Paryżanie potwierdzają tym samym, że są głównymi faworytami do zdobycia mistrzostwa Francji. Na samym początku drogi po upragniony sukces staną piłkarze z Tuluzy, którzy będą starali się sprawić jeśli nie sensację, to chociaż małą niespodziankę. A taką będzie jakakolwiek strata punktów przez PSG.

W zasadzie to tylko wspomniane wcześniej AS Monaco może nawiązać walkę z zespołem hojnie sponsorowanym przez arabskich szejków paliwowych. Jak dla nas, jest to klasyczny przykład tzw „pewniaka”. Warto więc prześledzić najlepsze kursy bukmacherskie, zarejestrować się u któregoś z naszych partnerów i sprawić sobie mały prezent na koniec wakacji. Drużynę PSG radzimy obserwować częściej, bo z Neymarem w składzie mogą namieszać nie tylko we francuskiej ale i europejskiej piłce.

Bayern MonachiumRemisBayer Leverkusen
fortuna-thumb Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś
100zł zakład bez ryzyka
1.0111.0024.00
Zarejestruj się za darmo
forbet-thumb Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś
600zł bonus powitalny
1.166.5014.75
Zarejestruj się za darmo
lvbet-thumb Ligue1, PSG - Toulouse, Typ na dziś
1000zł bonus powitalny
1.1010.0021.00
Zarejestruj się za darmo