Kibic i jednocześnie profesjonalny gracz bukmacherski. Czy to w ogóle możliwe? Każdy z nas, kibiców śledzi wyniki na żywo. Flashscore to strona znana chyba wszystkim. Co jednak, jeśli ktoś wchodzi na takie strony z dwóch powodów? Chcąc zobaczyć jak radzi sobie nasza drużyna oraz czy mamy szanse na zgarnięcie wygranej za świeżo obstawiony bukmacherski kupon. Czy można pogodzić chłodną, matematyczną analizę z kibicowskim (często nieco naiwnym) sercem?

Nie ma chyba najgorszej rzeczy niż opisywana sytuacja. Wchodzimy na stronę bukmachera i widzimy kilka bardzo ciekawych ofert. Niestety, wśród nich jest również nasza drużyna. Co wówczas robimy? Niektórzy mają żelazną zasadę – nie typować drużyn z którymi się sympatyzuje. Kiedy odpalamy wyniki na żywo w celu sprawdzenia rezultatu naszego ukochanego klubu, nasze serce często bije szybciej. Kiedy na dodatek postawimy na niego pieniądze, fundujemy sobie prawdziwy emocjonalny rollercaster. Nie wszyscy dają sobie z tym radę, dlatego odpuszczają. Dochodzą do tego względy czysto praktyczne. Jak wspomniano powyżej, często typujemy wbrew zdrowemu rozsądkowi. Najgorzej, kiedy mamy do czynienia z bardzo wyrównanym zestawieniem. Wówczas niejako z automatu faworyzujemy swoich zawodników. Tyczy to się nie tylko pojedynczych przypadków, ale i również lig. Najlepiej odpuścić sobie typowanie ulubionych rozgrywek. Najwięcej ciekawych ofert bukmacherskich, bonusów i promocji dotyczy Reprezentacji Polski. Tutaj sytuacja jest taka sama. Bukmacherzy doskonale wiedzą o naszym Biało – Czerwonym sercu i skrzętnie to wykorzystując celowo czasami zaniżając bądź zawyżając kursy na naszych orłów.

Czy jest więc złoty środek? Na to pytanie musicie niestety odpowiedzieć sobie sami. Jeśli wchodzicie na wyniki na żywo online bez żadnych emocji, macie chłodną analityczną głowę to nie ma problemu aby obstawiać mecze z udziałem swoich ulubionych zespołów. Jeśli jednak bardzo przeżywacie każdy mecz „swoich”, wówczas lepiej sobie odpuścić. Gracze tutaj są podzieleni niemalże pół na pół i nie ma jednej, dobrej rady. Jedyne co możemy zalecić to trenować – a więc obstawiać coraz to więcej meczy i wyrobić w sobie obycie i doświadczenie.