Category: Porady bukmacherskie


Nic ciekawego się nie dzieje

Betgames w STS

Od pewnego czasu, lider wśród legalnych bukmacherów w Polsce oferuje swoim użytkownikom możliwość uczestnictwa w zakładach na zdarzenia związane z symulowanymi grami karcianymi online. STS organizuje zakłady na różne zdarzenia wynikające z wyłożenia przez krupiera zestawu kart w trakcie transmitowanej na żywo rozgrywki danej Gry Karcianej. Szczegółowe zasady dotyczące obstawiania zakładów na zdarzenia związane z Grami Karcianymi zostały opisane na stronie głównej bukmachera.

Read More

Handicap azjatycki

Handicap azjatycki jest rodzajem zakładu u legalnego bukmachera, który pochodzi z Azji. Handicap oznacza, że jedna drużyna ma wirtualną przewagę nad drugą. Trzeba także przypomnieć, że handicapy azjatyckie nie przyjmują remisów w meczu, więc możliwe do obstawienia są tylko dwie opcje.

Read More

Handicap europejski

Handicap azjatycki jest obecnie bardziej popularny niż handicap europejski i ma znacznie większy udział w rynku globalnym w legalnych zakładach bukmacherskich. Niemniej handicap europejski jest starszy niż handicap azjatycki i wykorzystywany był przez europejskich bukmacherów na długo zanim popularność zyskał handicap azjatycki. W tym artykule postaramy się wyjaśnić funkcjonowanie europejskiego handicapu i oczywiście wskażemy różnice między handicapem europejskim a handicapem azjatyckim, więc łatwiej będzie potencjalnemu użytkownikowi wybrać najlepszy dla siebie sposób obstawiania. Sposób, który zwiększy szanse na wygraną.

Read More

MaxiZysk w Forbet

Od pewnego czasu w ofercie legalnego bukmachera forBET dostępna jest oferta promocyjna o nazwie MaxiZysk. W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam na jakiej zasadzie działa ta promocja. MaxiZysk to w skrócie to pomnożenie zysku – innowacyjne narzędzie na rynku bukmacherskim – zwane także zamiennie mnożnikiem! Jest to idealne rozwiązanie dla graczy, które pozwoli wygrywać jeszcze więcej ze zwyczajnie postawionego kuponu!

Read More

Subiektywnie o systemach bukmacherskich

Prawdopodobnie przewertowaliście już mnóstwo stron, poradników itd rozprawiających na temat najlepszych systemów bukmacherskich na rynku. Przypuszczam, że wielu z nich próbowaliście z mizernym efektem. Wszystko za sprawą „prawie mi siadło” lub „gdyby to weszło to bym wygrał”. Wszelkiego rodzaju systemy nie są doskonałe. Można próbować:
• ciągu Fibonacciego,
• systemu Paroli,
• Progresji,
• tak zwanych Middli,
• systemu Labourchere,
• systemu Martingale,
• Kryterium Kellego etc.
Żaden z tych systemów, powtórzę, żaden nie jest na tyle doskonały, żeby dać długofalowo idące wygrane. Nawet jeśli takowy by istniał, to dział ryzyka skutecznie ograniczyłby ten proceder. W związku z tym przyznać trzeba, że nie istnieje doskonały system bukmacherski. Większość wygranych oparta jest o bardzo głęboką wiedzę.

Read More

Lepszy Fortuna czy STS?

Polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich od czasu wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej rośnie z każdym rokiem w bardzo szybkim tempie. Obroty wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce sięgają 6.7 miliarda złotych (dane z 2019 roku). Oczywiście skutecznie rozwój ten powstrzymał koronawirus. Wróćmy jednak do bukmacherów. Najwięcej z tego rynku przypada STS-owi i Fortunie. Statystyki wyglądają następująco:

Read More

Marża bukmachera

Wiedza, w jaki sposób obliczyć marże w zakładach bukmacherskich, powinna być niezbędnym narzędziem każdego gracza przy obstawianiu. Po opanowaniu tej prostej kalkulacji możesz łatwo określić, który z legalnych bukmacherów oferuje najlepsze kursy. W dużym skrócie, marża w zakładach to różnica między kursem, który klient może postawić, a prawdziwym prawdopodobieństwem wyniku.

Read More

Rodzaje kursów bukmacherskich

W zakładach bukmacherskich najważniejszą rzeczą jest oczywiście kurs. Innymi słowy cena, za jaką bukmacher oferuje typ zdarzenia sportowego. Ważnym jest, aby odpowiednio odczytywać kursy i posiadać umiejętność ich konwertowania. Jest to o tyle istotny czynnik, gdyż w różnych regionach świata, bukmacherzy prezentują swoją ofertę w oparciu o inaczej wyświetlane kursy. Wynika to najczęściej z historii danego regionu. Jednak, aby odpowiednio orientować się na rynku zakładów, musimy płynnie zamieniać kursy, abyśmy byli świadomi co i za ile gramy.

Read More

Czy da się grać w zakładach bukmacherskich bez podatku?

Prawdopodobnie niejednokrotnie stawiając zakład u legalnego bukmachera w Polsce byliście poirytowani faktem, że stawka, za którą chcecie swój typ jest o 12% niższa od deklarowanej przez Was dla tego zakładu. Krótko mówiąc, zamiast 100 złotych zadeklarowanych jako stawka za zakład, Wasz zakład jest zaakceptowany za 88 złotych. Brakujące 12 złotych wpada na konto fiskusa. Wszystko za sprawą ustawy hazardowej, której nowelizacja weszła w życie z dniem 1 kwietnia 2017 roku. Spowodowała ona przesiew firm bukmacherskich na polskim rynku, które oferują swoje usługi.

Read More

Jak obstawiać tenis?

Obstawianie zakładów sportowych na tenis może wydawać się dość proste, ponieważ najczęściej w spotkaniu mierzy się tylko dwóch graczy, nie ma możliwości osiągnięcia remisu, a faworytów do zwycięstwa w danym turnieju znamy z dużym wyprzedzeniem.

Read More

Jak działa live betting czyli zakłady na żywo?

Zakłady na żywo oferują graczom najwyższą jakość rozrywki, elastyczność stawiania i możliwości zarabiania pieniędzy. Dostępne głównie online ze względu na wysoce techniczny charakter, zakłady na żywo pozwalają graczom bezpośrednio brać udział w akcji dzięki tysiącom nowych opcji zakładów. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o tej koncepcji lub chcesz dowiedzieć się więcej, przeprowadzimy Cię przez wszystkie aspekty zakładów na żywo. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz gotowy wziąć udział w akcji i, mam nadzieję, zarobić trochę pieniędzy.

Read More
Loading

Ekstraklasa

#TeamPWDL
1Legia Warszawa541737
2Piast Gliwice491549
3Śląsk Wrocław4311106
4Lech Poznań421197
5Cracovia Kraków4213311
6Lechia Gdańsk421198
7Pogoń Szczecin411188
8Jagiellonia Bi…401179
9Górnik Zabrze379109
10Raków Częstochowa3711412
11Zagłębie Lubin3610611
12Wisła Płock3610611
13Wisła Kraków319414
14Korona Kielce298515
15Arka Gdynia256714
16ŁKS Łódź205517