Jedną z metod płatności u legalnego bukmachera w Polsce, LV Bet jest portmonetka Paymenticon. Paymenticon to łatwy w użyciu portfel elektroniczny, zabezpieczony ustawionym przez użytkownika hasłem. Każdy użytkownik LV Bet z portfela może korzystać bez ujawniania jakichkolwiek informacji finansowych. Dzięki Paymenticon można dokonywać natychmiastowych depozytów na konto gracza u tego legalnego bukmachera. Paymenticon oferuje również opcje przelewów wewnętrznych, czyli między portfelami i zewnętrznych, czyli między portfelem a dowolnym bankiem. Oprócz możliwości transferów online, portfel pozwala też na wpłaty i wypłaty gotówki.

Jakie są zalety dokonywania transakcji przy użyciu Paymenticon?

Paymenticon ogólnie z powodzeniem może zastąpić konto bankowe. Jego głównymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo, gwarantowane licencją MFSA. Udogodnieniem, wyróżniającym Paymenticon na tle innych portfeli elektronicznych, jest to, że można z niego korzystać zarówno w domu, jak i stacjonarnie w lokalach dystrybutorów. Jeśli chodzi o LV Bet, depozytów można dokonywać bezpośrednio z poziomu konta gracza, podając minimalną ilość danych i przechodząc przez intuicyjne menu.

Jaka jest różnica między portfelem Paymenticon a kontem bankowym?

Paymenticon umożliwia wpłaty i wypłaty pieniędzy oraz płatności elektroniczne z wykorzystaniem portfela elektronicznego. W LV Bet można dokonywać tylko depozytów przy pomocy tej metody. Portfel w Paymenticon nie jest jednak tożsamy z kontem bankowym, oraz nie można przy pomocy tej metody dokonywać wypłat z konta gracza LV Bet.

Jakie waluty dostępne są w Paymenticon?

Aktualnie dostępne waluty to:

 • PLN,
 • EUR,
 • GBP,
 • USD,
 • CHF,  
 • RON

Czy muszę posiadać portfel Paymenticon, aby dokonać wpłaty na konto LV Bet?

Tak, aby dokonywać wpłat przy użyciu tej metody płatności należy mieć zarejestrowane konto w serwisie Paymenticon, a także posiadać na tym koncie środki, które umożliwią dokonanie wpłaty do LV Bet.

Jak założyć nowy portfel w Paymenticon?

Istnieją dwie możliwości założenia portfela.  Możesz odwiedzić jednego z dystrybutorów, aby założyć portfel stacjonarnie lub zarejestrować portfel zdalnie, poprzez stronę internetową. Przy rejestracji online wystarczy, podać  swój adres e-mail, a następnie zabezpieczyć portfel hasłem. Pamiętaj, że hasło musi posiadać minimum 8 znaków. Konieczne jest również podanie numeru telefonu, na który będą przychodziły wiadomości sms z kodem weryfikacyjnym, niezbędnym do logowania i potwierdzania transakcji. Twój portfel zostanie aktywowany po kliknięciu w link aktywacyjny, przesłany na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail.

Czy założenie portfela Paymenticon wiąże się z opłatami?

Paymenticon nie pobiera opłat za:

 • założenie rachunku,
 • wpłaty środków,
 • przelewy wewnętrzne między portfelami,
 • przelewy na rachunek bankowy i przesyłanie płatności.

Zarejestrowanym użytkownikom Paymenticon oferuje jedną wypłatę gotówki w tygodniu gratis. Od każdej kolejnej pobierany jest 1% jej wartości. W przypadku posiadania środków na nieużywanym portfelu przez okres przynajmniej 12 miesięcy, pobierana jest opłata w wysokości 5 Euro miesięcznie.

Jak dokonać wpłaty na konto Paymenticon?

 • Poprzez zasilenie portfela gotówką w jednym z DTM-ów dostępnych u dystrybutorów,
 • Poprzez zasilenie portfela przelewem bankowym,
 • Poprzez serwis Przelewy24,
 • Poprzez Tpay,

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę opcję szybkich transferów bankowych, takich jak Przelewy24, PayU czy Tpay, portmonetki typu Skrill, czy właśnie Paymeticon tracą nieco na popularności. Zwłaszcza, że u legalnych bukmacherów w Polsce wypłat z konta gracza można dokonywać tylko na rachunek bankowy podawany podczas procesu rejestracji konta gracza. A szkoda, bo portfele internetowe służą także w zakupach międzynarodowych. Można w nich także ustalać limity wpłat, wypłat itd. Oczywiście legalny bukmacher LV Bet może cieszyć się faktem, iż są jedynym bukmacherem w Polsce oferującym tą metodę płatności.