Liczba bukmacherów na polskim rynku ciągle wzrasta. W 2019 roku do branży dołączył bukmacher Noblebet, a przecież to nie ostatni operator jakiego zobaczymy wśród konkurencji. Jako buk, który dopiero kreuje swoją rozpoznawalność w społeczności typerów musi przekonać do siebie graczy. Najlepiej zrobić do za pomocą dobrego bonusu powitalnego. Przyjrzyjmy się temu, co ma do zaoferowania Noblebet swoim użytkownikom.

Noblebet oferta na start

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, istotnym elementem dla każdego nowego bukmachera jest korzystna oferta startowa. Noblebet zadbał o to, żeby dobrze kojarzyć się graczom i dopracował swój bonus powitalny. Przede wszystkim składowych tego bonusu jest kilka, więc może minąć trochę czasu zanim wykorzystamy go w stu procentach. W sumie do odebrania jest aż 2055 złotych, więc czemu jeszcze nie zdecydowałeś się dołączyć do grona graczy Noblebetu? Tym, co wyróżnia ofertę tego bukmachera są bonusy od depozytu. Noblebet honoruje aż trzy Twoje wpłaty, więc na pewno warto sprawdzić ten bonus na start.

Bonus powitalny Noblebet 

W Noblebet mamy do czynienia z bonusem złożonym z kilku elementów. Przede wszystkim bukmacher skupił się na bonusie od depozytu, więc dużo zależy od tego, ile zdecydujemy się wpłacić przy pierwszej okazji. W Noblebet nowi gracze mogą otrzymać:

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200 PLN
  • Możliwość gry bez podatku przez 30 dni po rejestracji
  • Bonus od drugiego depozytu 50% do 600 PLN
  • Bonus od trzeciego depozytu 100% do 200 PLN na sporty wirtualne

Dołącz do innych graczy Noblebetu i ciesz się pełnym pakietem powitalnym! Co zrobić, aby go otrzymać?

Bonus od pierwszej wpłaty

Załóż konto na Noblebet i wpłać minimum 10 złotych. Pamiętaj aby zaznaczyć chęć odbioru bonusu. Po dokonaniu wyboru dostaniesz 5% wartości swojej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x20. Postaw zakład AKO z kursem minimalnym 3.00 (przy czym każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30). Aktywuj swój bonus, klikając odpowedni przycisk i poczekaj na rozliczenie zakładu.

Gra bez podatku

Dzięki rejestracji w Noblebet masz możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu założenia konta. Warunkiem jest zawarcie na swoim kuponie minimum trzech zdarzeń. Ich łączny kurs całkowity powinien wynosić co najmniej 2.20, a bukmacher weźmie podatek na siebie, więc w efekcie Ty możesz się cieszyć wyższą wygraną.

Bonus od drugiej wpłaty

Dokonując drugiego depozytu, zaznacz bonus “600 złotych od drugiej wpłaty”. Następnie wpłać wybraną przez siebie kwotę i zgarnij 50% zdeponowanej sumy. Będzie to maksymalnie 600 złotych i tu już nie ma mnożnika.

Bonus od trzeciej wpłaty

Przy trzeciej wpłacie zaznacz bonus “200 zł na sporty wirtualne” i zgarnij jeszcze maksymalnie 200 złotych przy okazji 100% bonusu od kolejnej wpłaty. Pamiętaj, że tę ostatnią kwotę możesz wykorzystać na zakłady wirtualne.

Jak zacząć grać w Noblebet?

W przypadku bukmachera Noblebet mamy do dyspozycji dwa rodzaje rejestracji. Szybka daje nam dostęp do założenia konta tymczasowego, a pełna pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji Noblebetu. Warto jednak zaznaczyć, że w obydwu przypadkach otrzymamy możliwość skorzystania z bonusu powitalnego. Podczas szybkiej rejestracji podajemy tylko nazwisko, narodowość i numer PESEL. Poza tym potrzebny będzie adres mailowy, numer telefonu i oczywiście login oraz hasło do konta.

To warunki szybkiej rejestracji, dzięki której już po paru chwilach będziesz mógł zawrzeć swój pierwszy zakład w Noblebet. Jeżeli jednak uda Ci się wygrać, nie będziesz mógł wypłacić środków dopóki nie założysz konta stałego. Wtedy konieczne będą jeszcze takie dane jak adres zamieszkania, numer konta bankowego oraz dokument tożsamości. Wbrew pozorom to nie takie trudne, jak Ci się wydaje.

Bonus Noblebet, a bonusy powitalne innych bukmacherów

Bukmacher Noblebet może się pochwalić ciekawą ofertą na start. Można powiedzieć, że wyróżnia się na tle innych operatorów ze względu na swoją przejrzystość. Przyjrzyjmy się warunkom obrotu, aby móc wypłacić otrzymany bonus:

  • Środki są aktywne przez 30 dni od momentu wpłacenia pieniędzy
  • Żeby wypłacić swój pierwszy depozyt należy nim obrócić cztery razy kuponami z kursem min. 1.85 (minimalny kurs jednego zdarzenia to 1.4)
  • Bonus z drugiego depozytu obracamy trzykrotnie
  • Ostatni bonus na sporty wirtualne należy obrócić już pięć razy

Jeśli chodzi o kwotę bonusu to z pewnością Noblebet może się równać z najlepszymi bukmacherami w kraju. Jednak pod względem warunków obrotu nie jest już tak dobrze. Wyglądają one trudniej niż u konkurencji.