legiawarszawa Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa vs Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa fkastana Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

W rewanżowym spotkaniu eliminacji Ligi Mistrzów, Legia Warszawa podejmować będzie FK Astanę. Pierwsze spotkanie nie ułożyło się po myśli legionistów, którzy przegrali 1:3. Uczciwie trzeba przyznać, że był to najniższy, możliwy wymiar kary bowiem Legia zupełnie nie miała pomysłu na grę. Gol zdobyty przez nowy nabytek Legii – Sadiku daje nadzieję na awans, ale mistrzowie Polski będą musieli zagrać o dwie klasy wyżej jeśli chcą wyeliminować Kazachów, tym bardziej że przyjadą oni na mecz w ultradefensywnym ustawieniu.

Wygrana ligowego meczu z Sandencją na pewno poprawiła humory przed środowym spotkaniem. Legia jest faworytem tego spotkania, ale o wyjście zwycięsko z tego starcia będzie niesłychanie ciężko. Kluczowym będzie tutaj strzelenie pierwszej bramki i właśnie na takie zdarzenie po stronie Legii radzimy postawić pieniądze. Warszawianie ten mecz powinni wygrać, ale jeśli ktoś chce zaryzykować, to może założyć, że to jednak Kazachowie przejdą dalej.

Legia Warszawa Remis FK Astana
fortuna-thumb Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa
Zakład bez ryzyka 100zł
1.76 3.65 4.40
forbet-thumb Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa
Bonus powitalny 600 zł
1.76 3.65 4.40
lvbet-thumb Liga Mistrzów, FK Astana - Legia Warszawa
Bonus powitalny 1000 zł
1.76 3.65 4.40