FC Midtjylland – Arka Gdynia

fcmid Liga Europy, FC Midtjylland - Arka Gdynia  vs Liga Europy, FC Midtjylland - Arka Gdynia  arkagdynia Liga Europy, FC Midtjylland - Arka Gdynia

Nasz najbardziej niespodziewany pucharowicz w rewanżowym spotkaniu eliminacji do Ligi Europy podejmować będzie duńskie FC Midtjylland. Zdobywcy Pucharu Polski zaczęli grę w europejskich pucharach z wysokiego C. Nikt nie dawał im szans z utytułowaną nordycką drużyną. Gdynianie na złość krytykom pokonali na własnym terenie swojego rywala 3-2 i stoją w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem. To nie znaczy jednak żeby lekceważyć Duńczyków. Są oni bowiem zdecydowanym faworytem tego meczu. Za ich wygraną bukmacherzy płacą bardzo małe pieniądze. Najlepszym rozwiązaniem dla Arki będzie gra z kontry i zdobycie gola na wyjeździe.

Żółto – niebiescy będą wspierani przez swoich głośnych fanów, którzy w mgnieniu oka wykupili wejściówki na ten mecz. W drużynie Arki nie zagrają Kriviets, Łukasiewicz i Kosut. Strata szczególnie tego pierwszego może być dla Polaków bolesna, ale trzymajmy kciuki aby wszystkie nasze drużyny grały dalej. W przypadku Arki Gdynia jest to bardzo możliwe – co będzie olbrzymi sukcesem tego zespołu.


Bonus powitalny 650zł w forBet