Proces rejestracji konta w Fortunie stał się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników legalnego bukmachera w Polsce, Fortuny. Od niedawna nowi klienci bowiem mają możliwość zarejestrowania konta tymczasowego u tego bukmachera, dzięki któremu gracze mogą błyskawicznie skorzystać z szerokiej oferty zakładów proponowanych przez bukmachera.

Czy muszę się zarejestrować, aby grać?

Rejestracja na stronie internetowej legalnego bukmachera Fortuna jest niezbędna, aby korzystać z wszystkich usług oferowanych w serwisie. W momencie rejestracji gracz zakłada bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań konto, na którym  gracz zarządza zakładami i danymi osobowymi. Natomiast zakłady, za prawdziwe pieniądze można zawierać dopiero po dokonaniu wpłaty na konto.

W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Zarejestrować konto gracza w Fortunie, użytkownicy mogą na dwa sposoby:

  • w tym przypadku potencjalny użytkownik musi wypełnić formularz rejestracyjny i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzyma na podany podczas rejestracji adres e-mail. Następnie może już dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza i zawierać pierwsze zakłady. Taka rejestracja konta gracza w Fortunie oznacza, że użytkownik posiada konto tymczasowe. Oznacza to, że użytkownik 28 dni na dokończenie rejestracji. Aby wykonać ten proces należy wysłać skany dowodu osobistego, uzupełnić dane osobowe i ustalić limity na grę.
  • w tym przypadku potencjalny użytkownik może dokonać rejestracji w dowolnym punkcie naziemnym Fortuny. Ważnym jest, aby zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz numer rachunku bankowego.

Czy rejestracja konta gracza w Fortunie wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?

Jak u wszystkich bukmacherów działających na terenie naszego kraju, rejestracja konta gracza w Fortunie nie niesie za sobą żadnych zobowiązań finansowych. Jest bezpłatna, jednak wymagana, jeżeli gracz chce korzystać z oferowanych przez serwis usług.

Czy po dokonaniu rejestracji można zmienić dane osobowe?

Tak. Zmiany danych gracz może dokonać wybierając opcję Profil użytkownika oraz Zmiana danych na koncie gracza. Należy jednak pamiętać o tym, że niektórych danych nie można zmienić w formularzu zawartym w profilu użytkownika. Dane, których nie można zmienić to: pseudonim, imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, PESEL, numer dowodu tożsamości, numer rachunku bankowego. W wyjątkowych sytuacjach np. zmiana nazwiska chęć zmiany danych należy zgłosić na: zmiana.danych@efortuna.pl

Ile czasu zajmuje rejestracja konta tymczasowego?

Rejestracja konta tymczasowego w Fortunie zajmuje mniej niż minutę. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe w formularzu zgłoszeniowym. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych dotychczas informacji. Po przejściu przez prosty formularz rejestracyjny zostanie utworzone konto tymczasowe, które pozwala użytkownikowi na zawieranie zakładów i dokonywanie wpłat na iKonto gracza.

Czy konto tymczasowe w Fortunie posiada jakieś ograniczenia?

Jedyne ograniczenia, jakie ze względów prawnych posiada konto tymczasowe u legalnego bukmachera Fortuna, to:

  • limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 złotych,
  • kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 złotych
  • brak możliwości wypłaty środków posiadanych na iKoncie gracza.

Przy czym wszystkie te niedogodności zostają zniesione jak tylko dokonamy pełnej rejestracji konta gracza w Fortunie.

W jaki sposób zmienić status konta gracza z tymczasowego na stałe?

Aby zmienić status konta z tymczasowego na stałe gracz w każdej chwili może przesłać skan dowodu osobistego, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. Identycznie jak podczas pełnej rejestracji konta gracza na początku przygody z tym legalnym bukmacherem. W procesie rejestracji konta tymczasowego klient jest uprawniony ponadto do skorzystania z oferty powitalnej Fortuny w postaci zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od pierwszej wpłaty.

Podsumowanie

Konto tymczasowe w Fortunie naszym zdaniem nie jest warte zainteresowania dla graczy, którzy planują grę za wysokie stawki, a także chcą wypłacać środki z konta gracza. To sprawia, że może być ono użytkowane przez okazjonalnych graczy, którzy i tak tylko wpłacają środki do bukmachera i zawierają sobie zakłady swojej ulubionej drużyny, czy chcą potwierdzić swoją wiedzę w procesie doskonalenia umiejętności obstawiania. W innym przypadku warto rozważyć pełną rejestrację konta gracza w Fortunie.