STS jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Firma prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. Jednak STS to nie tylko zakłady sportowe.

Czym wyróżnia się STS na rynku polskim?

STS poza działalnością w zakresie zakładów wzajemnych zajmuje się także prowadzeniem fundacji. Fundacja Sport Twoją Szansą (STS) prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu dodatkowo wspierając talenty sportowe. Zapewnia im pomoc materialną i merytoryczną. Ponadto motywuje do działania oraz zamienia umiejętności i determinacje w realne sukcesy. Od 19 kwietnia 2017 roku Fundacja STS za pośrednictwem swojej strony internetowej cały czas przyjmuje wnioski o wsparcie od osób fizycznych i organizacji, szukających pomocy w rozwijaniu sportowej pasji.

Kto reprezentuje fundację?

W Radzie Honorowej Fundacji Sport Twoją Szansą zasiadają sportowcy, dziennikarze i działacze: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński, Karol Klimczak, Michał Listkiewicz i Tomasz Zimoch. Same znane nazwiska.

Kto założył fundację Sport Twoją Szansą?

Fundacja powstała z inicjatywy STS. Od czasu założenia Sport Twoją Szansą pomogła już wielu sportowcom. Fundacja jest między innymi partnerem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach i Integracyjny Klub Sportowy w Cieszynie, pomogła Januszowi Rokickiemu, który jest trzykrotnym srebrnym medalistą igrzysk olimpijskich, czy młodemu lekkoatlecie – Kamilowi Popowskiemu.

Jaki jest cel fundacji STS?

Fundacja Sport Twoją szansą stawia sobie za cel, aby wspomagać różnego rodzaju inicjatywy związane z rozwojem polskiego sportu. Swoje wsparcie kieruje zarówno do osób indywidualnych, jak i prawnych bez względu czy aktywność sportowa ma charakter rekreacyjny, amatorski czy zawodowy. Fundacja Sport Twoją Szansą kładzie szczególny nacisk na promowanie działań oddolnych, które pochodzą z lokalnych środowisk. Ponadto Fundacja STS pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie wziąć udziału w zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. W ramach możliwości Fundacja chce działać na rzecz promowania polskiego sportu poza granicami Polski.

W jaki sposób działa Fundacja STS?

  • Fundacja przyjmuje wnioski o wsparcie za pośrednictwem strony www
  • Weryfikacja merytoryczna wniosków przez Radę Honorową Fundacji
  • Wybór projektów przez kibiców na stronie STS.pl

Jest tez coś dla kibiców

W ramach akcji „Kibicuj z nami” Fundacja Sport Twoją Szansą cyklicznie organizuje wyjazdy dzieci na wydarzenia sportowe. Wyjścia skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres email. Do tej pory w organizowanych przez fundację wyjściach na wydarzenia sportowe wzięło udział ponad 250 dzieci wraz z opiekunami.

Czy jako osoba fizyczna mogę wesprzeć fundację?

Oczywiście. Każdy kto chce w jakikolwiek sposób wesprzeć fundację może dokonać przelewu na konto, za pomocą formularza dostępnego na stronie Sport Twoją Szansą. Istnieje także możliwość dokonania wpłaty przy pomocy klasycznego przelewu bankowego. Konta do przelewów krajowych i międzynarodowych podajemy poniżej:

  • Przelew krajowy: 91 1140 1049 0000 4672 9600 1003
  • Przelew międzynarodowy: IBAN: PL 91 1140 1049 0000 4672 9600 1003 (SWIFT: BREXPLPWMBK)

Podsumowanie

 Fundacja Sport Twoją Szansą, która powstała z inicjatywy legalnego bukmachera STS, dzięki swojemu działaniu pomogła już bardzo wielu potrzebującym sportowcom. Co więcej, oprócz aktywnie wspierających fundację członków honorowych, okazjonalnie organizowane są licytacje sprzętu sportowego, przez twarze bukmachera STS. Aukcje można śledzić na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w naszym kraju. W ostatnim czasie licytowano koszulkę i rękawice z autografem Petera Schmeichela, kask i bluzę z podpisem Martina Schmitta, koszulkę z podpisami zawodników Górnika Zabrze czy piłki z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski. Oczywiście cały dochód z aukcji został przekazany na konto Fundacji. Sport Twoją Szansą to unikatowa w skali kraju forma wparcia dla utalentowanych sportowców, którą reprezentuje legalny bukmacher w Polsce.