wislakrakow Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków  vs Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków  cracoviakrakow Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków

Jutro o godzinie 12.30 na stadionie miejskim w Krakowie będziemy świadkami pierwszych w tym sezonie derbów Krakowa! Wisła podejmować będzie Cracovię! Tzw. Święta Wojna kibiców to naprawdę wielkie święto piłki nożnej, nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce. Terminarz jest w tym roku dla nas wyjątkowo łaskawy bowiem już na początku ligi zestawiono ze sobą odwiecznych rywali. Cracovia nie może złapać dobrego rytmu.

Drużyna Michała Probierza błąka się po ostatnich miejscach ligowej stawki. Wisła natomiast na chwilę obecną jest na drugim miejscu w tabeli i gra podopiecznych Kiko Ramireza naprawdę może się podobać. Cała drużyna broni, cała drużyna atakuje. Tyczy się to również strzelania bramek. Kiedy zawodzą napastnicy, akcję wykończy jakiś kreatywny pomocnik. Wydaje się, że drużyna Białej Gwiazdy jest na fali i pewnie sięgnie po wygraną tym bardziej że grają na własnym stadionie. Doping kibiców powinien pozwolić im na osiągnięcie zwycięstwa i umocnienie w czołówce ekstraklasy.

Wisła Kraków Remis Cracovia Kraków
fortuna-thumb Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków
100zł zakład bez ryzyka

1.81 3.60 3.90
Zarejestruj się za darmo
forbet-thumb Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków
600zł bonus powitalny
1.70 3.70 4.70
Zarejestruj się za darmo
lvbet-thumb Ekstraklasa, Wisła Kraków - Cracovia Kraków
1000zł bonus powitalny
1.73 3.65 4.65
Zarejestruj się za darmo