legiawarszawa Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice vs Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice piastgliwice Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice

W piątek, w ramach 5. kolejki ekstraklasy, Legia Warszawa podejmie Piasta Gliwice. Po porażce 0:1 w Niecieczy obrońcy tytułu zajmują dopiero 10. miejsce, mając na koncie tylko 4 pkt. We wtorek, w 1/16 finału Pucharu Polski, pokonali 4:1 na wyjeździe II-ligową Wisłę Puławy. Teraz zadanie ekipy Jacka Magiery będzie trudniejsze, choć jak najbardziej realne do wykonania. Drużyna z Gliwic z dorobkiem 2 pkt jest na ostatnim, 16. miejscu, ale pozory mogą mylić. Sytuacja w tabeli wyglądałaby bowiem lepiej, gdyby Konstantin Vassiljev wykorzystał choćby jeden rzut karny, np. w ostatniej kolejce, gdy dobrze grający Piast tylko zremisował u siebie 1:1 ze Śląskiem Wrocław.

We wtorek gracze Dariusza Wdowczyka wygrali natomiast 2:0 w Mielcu ze Stalą w Pucharze Polski. W minionym sezonie, także w sierpniu, potyczka warszawian z gliwiczanami przy Łazienkowskiej zakończyła się bezbramkowym remisem. Rewanż na Górnym Śląsku należał już zdecydowanie do legionistów, którzy zwyciężyli 5:1. Teraz też są faworytami, ale – jak uczy doświadczenie – taka prognoza nie gwarantuje jeszcze powodzenia.

Legia Warszawa Remis Piast Gliwice
fortuna-thumb Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice
100zł zakład bez ryzyka

1.76 3.65 4.40
Zarejestruj się za darmo
forbet-thumb Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice
600zł bonus powitalny
1.76 3.65 4.40
Zarejestruj się za darmo
lvbet-thumb Ekstraklasa, Legia Warszawa - Piast Gliwice
1000zł bonus powitalny
1.76 3.65 4.40
Zarejestruj się za darmo