lechiagdansk Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze vs Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze gornikzabrze Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Zarówno dla Lechii Gdańsk, jak i Górnika Zabrze, mecz 4. kolejki Lotto Ekstraklasy na Stadionie Energi w Gdańsku jest tym z gatunku nie do odpuszczenia. Inne są jednak cele obydwu drużyn – podczas gdy zabrzanie walczyć będą o fotel lidera (3 punkty straty do Jagielloni i 1 do Zagłębia Lubin), gdańszczanie zechcą zaledwie zrównać się ze swoimi rywalami punktami. Gdyby te rozdawano na bazie najbliższej historii, prawdopodobnie doszłoby do kolejnego remisu (dwa remisy 1:1 w sezonie 2015/16).

Lechia nie jest ulubionym rywalem podopiecznych Marcina Brosza – od sezonu 2012/13 Górnik nie potrafi zdobyć trzech punktów z Lechią. Tym razem jednak szanse na sukces rosną wskutek dobrej formy zabrzan i fatalnej graczy Piotra Nowaka. Podczas, gdy Lechia przegrywała 2:3 ze Śląskiem Wrocław, zabrzanie z identycznym rezultatem ogrywali Wisłę Kraków. Czy czwarta kolejka i pierwsze zwycięstwo od pięciu lat da Górnikowi upragnione pierwsze miejsce w tabeli? Początek starcia Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze już w sobotę 5 sierpnia o 15:30.

Lechia Gdańsk Remis Górnik Zabrze
fortuna-thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Zakład bez ryzyka 100zł

1.72 3.70 5.00
forbet-thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Bonus powitalny 600 zł
1.65 3.65 5.00
lvbet-thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Bonus powitalny 1000 zł
1.65 3.80 5.00