jagiellonia Ekstraklasa, Jagiellonia - Sandecja vs Ekstraklasa, Jagiellonia - Sandecja sandecja Ekstraklasa, Jagiellonia - Sandecja

W niedzielne popołudnie Jagiellonia Białystok podejmie na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz. Po trzech kolejkach ekstraklasy gospodarze jako jedyni zgromadzili komplet punktów. W zeszłym tygodniu ekipa z Podlasia pokonała Pogoń na wyjeździe 1:0, dzięki bramce w przedłużonym czasie gry zdobytej przez rezerwowego Cilliana Sheridana. Być może więc Ireneusz Mamrot przywróci Irlandczyka do pierwszej „jedenastki”, licząc, że ten odwdzięczy się kolejnymi trafieniami. Z kolei beniaminek z Małopolski przed czwartą serią miał na koncie 2 pkt i zajmował 14. miejsce.

Graczom Radosława Mroczkowskiego najbardziej brakuje skuteczności – przez 270 minut ani razu nie cieszyli się ze zdobyczy bramkowej. Czyżby do czterech razy sztuka? Sandecja może za to pochwalić się niezłą obroną – spośród trzech rywali grających w pucharach, tylko Legia tydzień temu znalazła na nią sposób. Zatem dla wicemistrzów Polski nie będzie to wcale spacerek, bo mimo że wygrali dotąd wszystkie mecze, to nie zachwycają w ofensywie, strzelając tylko 4 gole. Szykuje się zacięta walka, w której więcej przemawia za Jagiellonią.


Zakład bez ryzyka 100zł w Fortuna