arkagdynia Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce vs Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce koronakielce Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce

Na zakończenie 4. kolejki ekstraklasy Arka Gdynia zmierzy się na własnym boisku z Koroną Kielce. Po trzech seriach gracze Leszka Ojrzyńskiego z dorobkiem 5 pkt zajmowali 5. miejsce. Ostatni ligowy występ to jednak „tylko” domowy remis 1:1 z Wisłą Płock. W czwartek ambitnie walczący żółto-niebiescy byli o krok od awansu do IV rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europejskiej, ale w duńskim Herning przegrali 1:2, tracąc gola w ostatnich minutach. Być może to niepowodzenie i włożony wysiłek wpłyną na ich postawę w najbliższej potyczce. Z kolei Korona plasowała się przed tym weekendem o dwie lokaty niżej, mając na koncie punkt mniej.

Tydzień temu ten zespół odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, pokonując u siebie Cracovię 4:2. Teraz zapewne ekipa Gino Lettieriego będzie chciała pójść za ciosem i przywieźć znad morza jakąś zdobycz. Wiosną gdynianie na własnym terenie nie dali żadnych szans kielczanom – wygrali 4:1, rewanżując się za jesienną porażkę wyjazdową 0:1. Tym razem znów nieco więcej przemawia za Arką, choć podział punktów nie powinien stanowić zaskoczenia.

Arka Gdynia Remis Korona Kielce
fortuna-thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce
Zakład bez ryzyka 100zł
2.20 3.25 3.20
forbet-thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce
Bonus powitalny 600 zł
2.20 3.30 3.20
lvbet-thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia - Korona Kielce
Bonus powitalny 1000 zł
2.25 3.30 3.10