Masz swój pomysł na zakład a nie widzisz go w ofercie? Jest legalny bukmacher w Polsce, który wyszedł na przeciw takim rozterkom graczy. Podziel się nim z działem bukmacherskim eWinner, a bukmacher przygotuje ofertę specjalnie uszytą pod Ciebie. Co to znaczy? Bukmacher eWinner przedstawia innowacyjną usługę Custom bet. To nowa opcja – oferowana na polskim rynku– która pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz!

Co więcej, Twój ustom bet nie musi dotyczyć nawet sportu! Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować bukmacherom eWinner zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się!

Którzy bukmacherzy oferują Custom bet?

W chwili obecnej, na polskim rynku tylko jeden z legalnych bukmacherów ma w swojej ofercie Custom bet. To eWinner. Wejdź zatem na stronę eWinner, zarejestruj konto gracza, wpłać depozyt i zagraj to co chcesz! Rozwiązanie to oferuje również aplikacja eWinner.

Jak działa Custom bet w eWinner?

#PostawNaSwoim i załóż się, o co tylko chcesz w kilku prostych krokach. Poniżej znajdziesz szczegóły:

  1. Wypełnij formularz Custom bet, znajdujący się na stronie eWinner, w którym określisz rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu, który chcesz zaproponować firmie.
  2. Wyślij swój Custom bet do działu bukmacherów firmy eWinner, którzy postarają się rozpatrzeć Twoją propozycję w ciągu dwunastu godzin, o czym zostaniesz poinformowany za pomocą poczty elektronicznej (email). Ważnym jest, aby zwrócić uwagę na to, że im wcześniej przed rozpoczęciem wydarzenia przygotujesz swój Custom bet, tym większa szansa na pozytywne jego rozpatrzenie.
  3. Po pozytywnej weryfikacji przez dział bukmacherów eWinner, zaproponowany przez Ciebie Custom bet wraz z kursem pojawi się w ogólnodostępnej ofercie bukmachera eWinner.

Gdzie znajdę formularz, w którym podam wymagane dane dla mojego Custom bet?

Formularz, w którym podasz wymagane dane Twojego proponowanego zakładu Custom bet znajdziesz na stronie eWinner, bądź klikając TUTAJ.

Gdzie znajdę aktualne Custom bety?

Lista aktualnych Custom betów znajduje się na stronie głównej serwisu eWinner, w zakładce Custom bet. Używając myszki, zeskroluj na sam dół strony i kliknij w przycisk SPRAWDŹ, znajdujący się poniżej opisu: DZISIEJSZE CUSTOM BETY.

Poniżej znajdziecie przykłady Custom betów

  1. Ile metrów w najbliższym meczu przebiegnie Robert Lewandowski?
  2. Ile asów zaserwuje Wilfredo Leon?
  3. Ile przechwytów w spotkaniu zaliczy Mateusz Ponitka?

Jakie Custom bety są aktualnie oferowane przez eWinner?

  1. Krzysztof Stanowski (Weszło) – #StanWagi | “Czy Krzysztof Stanowski schudnie do 79.0kg do 01.07.2020?”
  2. CS GO – ESL Pro League Season 11 | “Zwycięzca Grupy C” i “Zwycięzca Grupy D”
  3. PZPN – Wybory 2020 | “Kto zostanie następnym prezesem PZPN?”

Podsumowanie

Nieprzypadkowo postanowiliśmy napisać o nowej opcji bukmachera eWinner, czyli o zakładzie Custom Bet. W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, pociągającą za sobą anulowanie, przekładanie i przedwczesne zakończenia wielu rozgrywek na całym świecie, w zastraszającym tempie skurczyła się oferta wszystkich bukmacherów. Z kilku tysięcy zakładów oferowanych każdego dnia na stronie bukmacherów, zostało zaledwie kilkaset . To samo dotyczy zakładów na żywo. W związku z tym, opcja Custom bet staje się jak najbardziej wspaniałą opcją w obecnych czasach, bowiem możemy sobie wymyśleć jakikolwiek zakład i poprosić dział bukmacherski eWinner o jego wystawienie w ofercie. To w dość znaczący sposób może urozmaicić okrojoną ofertę bukmachera eWinner, a także pozwala bukmacherowi wyróżnić się spośród innych firm. Szczególnie dla freaków danego sportu jak piłka nożna czy obstawiania tenisa, bo dzięki temu gracze mogą pozwolić sobie na najbardziej wyszukane zakłady wzajemne.