bayernmonachium Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen vs Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen leverkusen Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen

Już prawie wszystkie najważniejsze europejskie piłkarskie ligi ruszyły do boju. Jako jedna z ostatnich wystartuje niemiecka Bundesliga. Warto jednak było czekać. Jeśli już na samym początku rozgrywek czeka nas starcie Bayernu Monachium i Bayeru Leverkusen to czego chcieć więcej? Bern to oczywiście mistrzowie Niemiec. Do najlepszych zawodników tego zespołu zalicza się nasz Robert Lewandowski. Końcówka sezonu upłynęła na żalu naszego napastnika do kolegów, którzy nie pomogli wywalczyć korony króla strzelców. Po konflikcie nie ma już podobno śladu, więc z czystymi głowami można stanąć do meczu z drużyną Aptekarzy.

Mimo, iż Bayer to od lat również czołowa drużyna Bundesligi, a z Bayernu odeszło kilku graczy to jednak my nie spodziewamy się niespodzianki. Naszym zdaniem mistrzowie Niemiec pewnie sięgną po trzy punkty, a Robert Lewandowski strzeli swojego pierwszego gola w tej kampanii i zrobi pierwszy krok na drodze do wywalczenia statuetki króla strzelców.

Bayern Monachium Remis Bayer Leverkusen
fortuna-thumb Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen
100zł zakład bez ryzyka
1.23 6.60 13.00
Zarejestruj się za darmo
forbet-thumb Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen
600zł bonus powitalny
1.20 6.00 11.25
Zarejestruj się za darmo
lvbet-thumb Bundesliga, Bayern Monachium - Leverkusen
1000zł bonus powitalny
1.23 6.40 12.00
Zarejestruj się za darmo