Do licznego grona polskich bukmacherów dołączył kolejny operator. Jesienią 2020 roku swoją licencję od Ministerstwa Finansów uzyskał bukmacher Fuksiarz, który ma ambitny plan, aby stać się czołowym podmiotem w branży. Nie będzie to proste zadanie, gdyż konkurencja jest liczna i bardzo doświadczona, ale patrząc na początki działalności Fuksiarza, jest on do osiągnięcia. Sprawdźcie jakie bonusy i promocje czekają na Was w Fuksiarzu!

Fuksiarz to legalny bukmacher

Fuksiarz stał się w pełni legalnym bukmacherem w drugiej połowie 2020 roku. Wtedy dopięte zostały wszelkie formalności z Ministerstwem Finansów i bukmacher otrzymał licencję na przeprowadzanie zakładów wzajemnych w Internecie. Spółka jest w stu procentach polską firmą i nie wpływają na nią żadne zagraniczne podmioty. Wielu graczy może taka informacja zainteresować, bo chcą wspierać polskich przedsiębiorców. Póki co Fuksiarz nie ma w planach ruszać z lokalami stacjonarnymi, więc obstawiać zakłady będziemy mogli na razie online. Ważne, że nie tylko przez przeglądarkę, ale również za pośrednictwem aplikacji.

Aplikacja mobilna

To najważniejsze narzędzie, dzięki któremu można dotrzeć do wielu odbiorców. Fuksiarz to wie, dlatego już na starcie przygotował swoją wersję aplikacji mobilnej, która sprawi, że obstawianie meczów będzie prostsze i wygodniejsze niż zwykle. Dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Androidem, więc każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nie wszyscy bukmacherzy mogą się pochwalić takim podejściem do klientów.

Kursy

Nieodłączna część zakładów bukmacherskich. Często sprawia, że to u tego konkretnego bukmachera zawrzemy zakład i czy będzie to typ na to, a nie inne zdarzenie. W Fuksiarzu kursy są dobrze zbalansowane. Nie są za niskie, żeby przyciągnąć graczy, ale też nie przesadnie wysokie, bo przecież bukmacher też chce zarabiać. Gracze z pewnością docenią ofertę Fuksiarza i będą z niej chętnie korzystać.

Fuksiarz rejestracja

Szybka rejestracja w Fuksiarzu to kolejny pozytyw z jakim spotkamy się u tego bukmachera. Możliwość założenia szybko konta tymczasowego pozwala na rejestrację bez dowodu czy też podawania numeru konta. Można w odstępie kilku minut założyć konto, dokonać wpłaty i postawić zakład, to bardzo prosty i sprawny proces. Szybka rejestracja konta tymczasowego to pewien rodzaj okresu próbnego. Po 30 dniach podejmujesz decyzję o tym, czy przechodzisz na konto stałe. Jeśli tak, musisz przejść pełną weryfikację i otrzymasz możliwość wypłacania środków na swój rachunek bankowy.

Cashback Fuksiarz

Głównym bonusem, który ma zachęcić graczy do rejestracji jest cashback. Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu jest wyjątkowy, ponieważ obowiązuje do momentu pierwszego nietrafionego zakładu. U innych bukmacherów cashback obejmuje jedynie pierwszy postawiony kupon. To spore ulepszenie względem konkurencji, więc na pewno warto skorzystać z tego bonusu bez depozytu. Fuksiarz oferuje zwrot za nietrafiony zakład nawet do 100 złotych, to z pewnością jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku..

Fuksiarz bonus

Zwrot za nietrafiony zakład to nie jedyne, co oferuje na start bukmacher Fuksiarz. Oprócz tego jest również bonus zależny od wpłaty, czyli tzw. bonus od depozytu. Za wpłacone środki otrzymamy dodatkowe pieniądze od Fuksiarza. Jeśli uda nam się je obrócić zgodnie z wymaganiami, zostaną one pomnożone 10-krotnie. Warto sprawdzić ten bonus, gdyż jego warunki nie są bardzo skomplikowane. Trzeba zagrać pięć kuponów z dwoma zdarzeniami, a każde ze zdarzeń musi mieć kurs 1,45. Jeśli sądzisz, że to nic trudnego, na pewno nie będziesz mieć problemu z wypłaceniem pomnożonej kwoty.

Promocje bukmachera Fuksiarz

Oprócz przyciągnięcia graczy, liczy się też ich utrzymanie. Temu służą regularne promocje Fuksiarza, które mogą naprawdę zrobić wrażenie. Bardzo ważna dla wielu typujących jest możliwość gry bez podatku. W Fuksiarzu jest taka opcja, jeśli na Twoim kuponie znajdą się co najmniej trzy zdarzenia z kursami minimalnymi w wysokości 1,30. Jeśli kupon spełnia powyższe kryteria, to bukmacher ponosi opłatę podatkową.

Poza tym w Fuksiarzu możemy liczyć na dodakowe środki za polecenie znajomych. Każda osoba, która została przez nas polecona i założy konto w Fuksiarzu, może oznaczać dodatkowe środki na zakłady. Każde 50 złotych wpłacone przez znajomego, oznacza 10 złotych darmowych środków dla polecającego. Na takim układzie może zyskać zarówno bukmacher, jak i gracz, więc warto rozpatrzyć tę ofertę.