Jeszcze nie tak dawno przemysł bukmacherski polegał na obstawianiu zakładów w punktach naziemnych. Ze względu na rosnące oczekiwania konsumentów, zamiast tradycyjnych zakładów bukmacherskich, które koncentrują się na przewidywaniu wyniku meczu przed jego rozpoczęciem, klienci mogą teraz obstawiać zakłady podczas trwania wydarzenia, a nawet wypłacać pieniądze z zakładów wcześniej, jeśli czują, że gra idzie nie po ich myśli.

Co więcej, dzięki zakładom na żywo, które umożliwiają klientom obstawianie zakładów w trakcie wydarzenia, coraz większą rolę dla firm bukmacherskich odgrywają aplikacje mobilne. Nie inaczej jest w przypadku firmy Milenium, która jest legalnym bukmacherem w Polsce. Aplikacja mobilna to obecnie już nie tylko moda, ale forma dodatkowego zarobku, bowiem coraz większa grupa użytkowników z nich korzysta, dając bukmacherom dodatkowy obrót.

Najnowsza edycja aplikacji mobilnej Milenium sprawia, że zakłady bukmacherskie są jeszcze prostsze, bardziej intuicyjne i łatwiej dostępne niż kiedykolwiek. Nowa wersja wykorzystuje m.in. takie funkcje jak: FaceID, TouchID, powiadomienia PUSH, skanowanie kuponów i wyświetlanie wyników!

Czym jest FaceID?

– FaceID umożliwia logowanie z aplikacji mobilnej do serwisu Milenium za pomocą biometrii twarzy.

Czym jest TouchID?

– TouchID to kolejna innowacyjna metoda logowania w aplikacji mobilnej, przy pomocy odcisku palca.

– Czym są powiadomienia PUSH?

– Powiadomienia PUSH to to niewielkie notyfikacje, które pojawiają na wyświetlaczu smartfona, dotyczące aktualnych promocji, wyników itd.

Aplikacja umożliwia zawieranie zakładów niezależnie od miejsca i pory – wystarczy dostęp do swojego smartfona i Internetu. Znajdziesz w niej pełną ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo.

Aplikację mobilną Milenium można zainstalować na urządzeniach obsługiwanych przez Androida i iOSa.

Aplikację dla Androida można pobrać bezpośrednio ze strony (KLIK), natomiast na iOSa klikając TUTAJ. Wymaga systemu 9.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W aplikacji mobilnej Milenium znajdziesz:

 • Pełną ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo
 • Szybki dostęp do swojego konta gracza wraz z aktualnymi środkami na koncie.
 • Zakłady mobilne zawierane na wszystkie zdarzenia z oferty.
 • Wyniki meczów na żywo.
 • Kursy bukmacherskie.
 • Podgląd aktualnych kuponów.
 • Powiadomienia o najciekawszych zdarzeniach, promocjach i Twoich zakładach.
 • Happy hours Milenium

Aplikacja mobilna Milenium jest całkowicie darmowa i nie obsługuje żadnych płatności. Aby dokonać wpłaty na konto gracza, należy zrobić to za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jak zainstalować aplikację mobilną Milenium w wersji na Androida?

 • Włącz opcję instalowania aplikacji z innych źródeł niż Google Play. Wybierz: Ustawiania -> Zabezpieczenia -> Nieznane źródła. W zależności od wersji systemu Android, nazwy opcji mogą się nieznacznie różnić. Czasami konieczne jest rozwinięcie zakładki „Więcej”, aby uzyskać dostęp do odpowiednich opcji.
 • Pobierz aplikację. Jeśli zrobisz to za pośrednictwem komputera, plik należy przenieść na telefon lub kartę pamięci podpinaną do telefonu, na którym zainstalowana ma być aplikacja.
 • Zainstaluj aplikację. Jeżeli pobierasz ją bezpośrednio z przeglądarki telefonu, rozwiń górną belkę powiadomień i wybierz pobrany plik. Dzięki temu instalacja rozpocznie się automatycznie.
 • Teraz możesz w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna Milenium Zakłady Bukmacherskie

Jeśli chodzi o samą funkcjonalność, to aplikacja Milenium jest bardzo czytelna. Umożliwia to niemal intuicyjne przemieszczanie się po wszelkich, dostępnych funkcjach serwisu. Dodatkowo, nie zdarzyło mi się jeszcze, aby aplikacja zawiesiła się, zwolniła działanie, czy wychodziła do ekranu głównego, lub w całkowicie zamykała się, jak miało to miejsce w poprzedniej wersji. Bardzo istotne z punktu widzenia gracza jest możliwość oglądania wydarzeń sportowych w czasie ich rozgrywania.

Jeśli jednak nie przekonuje Cię aplikacja mobilna Milenium, możesz skorzystać z wersji mobilnej serwisu. Ma bardzo podobną liczbę funkcjonalności, a nie wymaga instalowania jej na smartfonie.

Co ważne, aby móc korzystać z aplikacji mobilnej, należy posiadać konto gracza u tego bukmachera.