Dla większości operatorów internetowych w naszym kraju aplikacja mobilna to jeden ze sposobów na zwiększenie obrotów w firmie. Ponieważ aplikacja mobilna daje właściwie nieograniczoną możliwość w obstawianiu zakładów jest ona tak istotna wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Jednym z bukmacherów, który nie dysponował do niedawna aplikacją mobilną był eWinner. Bukmacher dopiero w lutym wprowadził aplikację mobilną dla użytkowników swojego serwisu. Obecnie klienci mogą już korzystać w pełni ze wszystkich usług tej firmy.

W jaki sposób bukmacher zachęca do pobrania aplikacji?

Hasłem przewodnim, który znajdziemy na stronie eWinner jest: Gdzie chcesz. Kiedy chcesz. Najlepsza zabawa to taka, której nic nie ogranicza. Doskonale to rozumiemy, dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną eWinner! Od teraz żadne zdarzenie Ci nie umknie i będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj – pobierz naszą aplikację na swoje urządzenie mobilne i baw się dobrze!

W jaki sposób pobrać aplikację eWinner?

  • W pierwszej kolejności należy pobrać plik instalacyjny, dostępny na stronie serwisu eWinner, lub po kliknięciu TUTAJ.
  • W kolejnym kroku musimy zmienić ustawienia w naszym telefonie, udzielając zgody na pobieranie plików spoza Google Play (Pozwól na instalowanie aplikacji).
  • Następnie odszukaj pobrany plik w centrum powiadomień urządzenia i kliknij w niego. Wyskoczy popup z pytaniem „Zainstalować tę aplikację? Nie ma specjalnych wymagań dotyczących dostępu”. Oczywiście zgadzamy się i instalujemy aplikację mobilną eWinner.
  • Po ukończonym procesie instalacji, możemy już zalogować się na konto gracza w eWinner i korzystać z aplikacji na swoim telefonie.

Czy aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych?

Zwróćmy uwagę, iż na ten moment aplikacja dostępna jest wyłącznie na urządzenia obsługiwane przez system Android. Jeśli chodzi o środowisko iOS, to eWinner pracuje nad wprowadzeniem aplikacji na urządzenia posiadające ten system.

Czy można pobrać aplikację eWinner korzystając ze sklepu Google Play?

Ze względu na politykę sklepu Google Play, aplikację mobilną eWinner można pobrać wyłącznie ze strony internetowej operatora.

Czy w aplikacji znajduje się pełna oferta eWinner mobile?

Tak. Dzięki aplikacji mobilnej eWinner, użytkownik ma dostęp do pełnej oferty serwisu, łącznie z promocjami i zakładami na żywo. Ponadto gracz zyskuje pełną kontrolę nad swoim kontem, którego stan może sprawdzić o każdej porze i z dowolnego miejsca. No i naturalnie znajdziemy w aplikacji kursy na wydarzenia obecne w ofercie bukmacherskiej a także flagowe rozwiązanie tego bukmachera czyli custom bet.

Co należy zrobić jeśli aplikacja mobilna się zacięła i nie można z niej skorzystać?

Ponieważ aplikacja mobilna jest całkowicie nowym produktem, eWinner stara się cały czas ją ulepszać i pracować nad jej możliwie najwyższą stabilnością. Jeżeli jednak pojawiają się problemy z funkcjonowaniem, należy ją odinstalować i ponownie zainstalować.

Po aktualizacji aplikacji nie działa ona prawidłowo – co należy zrobić?

Jeżeli zaktualizowana aplikacja nie działa lub występują inne problemy z jej funkcjonowaniem, należy ją odinstalować, a następnie pobrać ponownie i jeszcze raz zainstalować. W przypadku powtarzającego się problemu prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Znajdziecie go także TUTAJ.

Jakie są wymagania techniczne dla aplikacji eWinner?

Aby aplikacja mobilna funkcjonowała prawidłowo wymagany jest dostęp do Internetu, przeglądarka internetowa (eWinner rekomenduje Google Chrome), aktywne konto e-mail oraz smartfon lub tablet z aktualnym oprogramowaniem Android.

Czy można korzystać z aplikacji eWinner na urządzeniu mobilnym?

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Można korzystać ze strony eWinner poprzez przeglądarkę dostępną na Twoim urządzeniu oraz aplikację, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android. Niedługo również będzie ona dostępna na urządzenia z systemem iOS.

Czy mogę grać bez podatku w aplikacji mobilnej?

W związku z udostępnieniem aplikacji mobilnej, eWinner przygotował również kod promocyjny do odebrania na stronie bukmacher-legalny.pl. Dzięki niej przez pewien okres czasu użytkownicy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. Śledźcie aktualną ofertę na bieżąco, być może podobna promocja pojawi się wkrótce.

Podsumowanie | Aplikacja bukmacherska eWinner

Aplikacja mobilna eWinner to doskonałe uzupełnienie dla klasycznej strony desktopowej i strony mobilnej. Aplikacja eWinner jest przejrzysta, łatwa w nawigacji i posiada pełną funkcjonalność strony i pozwala na korzystanie z aktualnych bonusów. Dodatkowo, okresowo będą pojawiały się promocje wyłącznie dedykowane dla graczy korzystających z aplikacji eWinner. Moim zdaniem to jedna z czołowych aplikacji bukmacherskich zaraz obok aplikacji mobilnej bukmachera Milenium.