Urugwaj-związek-177x300 30.06 World Cup - Urugwaj vs Portugalia - Bukmacherzy nie mają łatwego orzecha do zgryzienia
vs 30.06 World Cup - Urugwaj vs Portugalia - Bukmacherzy nie mają łatwego orzecha do zgryzienia
portugalia-związek-224x300 30.06 World Cup - Urugwaj vs Portugalia - Bukmacherzy nie mają łatwego orzecha do zgryzienia

 

Wielki hit już na początek oceniają bukmacherzy Internetowi

Pierwszy mecz fazy pucharowej Mistrzostw Świata 2018 to już na dzień dobry wielki hit i jeden z faworytów do medali będzie musiał pożegnać się z udziałem w Mundialu jeszcze w najbliższy weekend. 30 czerwca o godzinie 20:00 zwycięzca grupy A, czyli Urugwaj zmierzy się z drugim zespołem grupy B, czyli w tym wypadku, z Portugalią. Z jednej strony drużyna dowodzona przez duet napastników Suarez – Cavani, z drugiej natomiast strony aktualni mistrzowie świata dowodzeni przez mierzącego w koronę króla strzelców tegorocznego Mundialu Cristiano Ronaldo. Nie dziwi więc, że zakłady bukmacherskie w zdecydowanej większości mają problem ze wskazaniem murowanego faworyta.
Z jednej strony Urugwaj musiał radzić sobie z takimi zespołami jak Rosja, Arabia Saudyjska oraz Egipt, więc zdobycie kompletu dziewięciu punktów nie może ani zaskakiwać, ani być powodem do nadmiernego optymizmu. Z kolei Portugalia zremisowała 3:3 z Hiszpanami, ale już z Maroko i Iranem reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego nie błyszczała tak, aby potwierdzić swoje mistrzowskie aspiracje. Może być więc tak, że o zwycięstwie 30 czerwca w meczu 1/8 finału zadecydują detale takie jak ustawienie taktyczne, kontuzje zawodników czy konkretna predyspozycja fizyczna lub mentalna danego dnia.

Spłaszczone kursy proponowane przez zakłady internetowe

Wszyscy legalni bukmacherzy starają się przewidzieć rozstrzygnięcie tego meczu, ale nie jest to wcale proste, o czym najlepiej świadczy kurs proponowany przez czołowe zakłady na to wydarzenie. Za zwycięstwo Urugwaju w tym spotkaniu przeciętni bukmacherzy są skłonni zaproponować stawkę od 2.20 do 2.60. W praktycznie identycznym przedziale bukmacherzy wyceniają także szanse Portugalczyków na wygranie tego meczu. Bardzo prawdopodobny jest też remis, który doprowadziłby w tej sytuacji do dogrywki, a może nawet rzutów karnych – taki scenariusz dałby typerowi zwrot około 3-krotności wniesionego zakładu.

Autor: DG

Urugwaj
X
Portugalia

Wyniki na Żywo – World Cup – Urugwaj vs Portugalia

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – World Cup – Urugwaj vs Portugalia