espanyol 27.02 La Liga - Espanyol Barcelona vs Real Madryt - Ciąg dalszy problemów Realu?
vs 27.02 La Liga - Espanyol Barcelona vs Real Madryt - Ciąg dalszy problemów Realu?
realmadryt 27.02 La Liga - Espanyol Barcelona vs Real Madryt - Ciąg dalszy problemów Realu?

STS zakłady bukmacherskie online zastanawiają się właśnie na łamach swojej witryny czy będący w poważnych, ligowych opałach Real Madryt straci kolejne punkty. Podejmują na wyjeździe Espanyol, więc wydawać by się mogło zadanie przez Ronaldo i spółką bardzo łatwe. Jednak kibice Królewskich w tym sezonie już wiele razy zostali negatywnie zaskoczeni.

Walczący o utrzymanie Espanyol Barcelona nie powinien mimo wszystkich problemów Realu być dla podopiecznych Zidane wielkim problemem. Pamiętajmy jednak, że mówimy o klubie z Madrytu i klubie z Barcelony, a więc z Katalonii. Podteksty tego spotkania będą więc oczywiste. Zawodników i kibiców gospodarzy nie trzeba będzie szczególnie motywować do tego spotkania. Zakłady bukmacherskie STS wyceniają ten mecz następująco:

Zwycięstwo Espanyolu – 7.10
Remis – 4.80
Zwycięstwo Realu Madryt – 1.40

Mimo ogromnego kryzysu Realu Madryt, uważamy że goście opromienieni zwycięstwem z PSG odniosą kolejną wygraną. Sytuacji w tabeli to nie poprawi, ale na pewno nastroje się nie pogorszą, co i tak będzie jakimś sukcesem. Real bowiem ostatnio w praktycznie co drugim meczu traci punkty. W tym przypadku jednak nic takiego nie będzie miało miejsca. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie. Gorąco polecamy tego operatora.

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Espanyol B.
X
Real M.

Wyniki na Żywo – Liga Mistrzów – Szachtar Donieck vs Roma

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Liga Mistrzów – Szachtar Donieck vs Roma