borussia 26.08 Bundesliga - Borussia Dortmund vs RB Lipsk - w ofercie bukmacherskiej STS
vs 26.08 Bundesliga - Borussia Dortmund vs RB Lipsk - w ofercie bukmacherskiej STS
rblipsk 26.08 Bundesliga - Borussia Dortmund vs RB Lipsk - w ofercie bukmacherskiej STS

 

Jak wypadnie Łukasz Piszczek i spółka na inaugurację Bundesligi? Przekonamy się już niedługo! – sts zakłady bukmacherskie

Borussia Dortmund uniknęła kompromitującej inauguracji nowego sezonu piłkarskiego w Niemczech. Rzutem na taśmę wygrała bowiem z pół amatorskim Fürth 2:1. Pierwsze spotkanie Bundesligi będzie bardzo trudne bowiem do Dortmundu przyjeżdża mocny i nieobliczalny zespół RB Lipsk. Klub Red Bulla ma za sobą znakomity sezon i wydaj się, że zostanie stałym bywalcem niemieckiej czołówki. Mecz ten ustawi również postrzeganie tych drużyn na najbliższe kilka spotkań, a zdobycie pewnej przewagi psychologicznej jest szalenie ważne. Zespół Łukasza Piszczka powinien jednak poradzić sobie z ekipą gości. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest całkiem dobry. Jeśli jednak szukacie większych pieniędzy radzimy zagrać handicap na ekipę RB Lipsk. Wówczas ewentualna wygrana będzie naprawdę bardzo wysoka.

STS zakłady bukmacherskie – przegląd typów na spotkanie pomiędzy Borussią Dortmund, a RB Lipsk

Zakłady sportowe w Polsce, czyli mowa o STS Zakładach Bukmacherskich otwierają swoją ofertę na mecze niemieckiej piłki. Zakłady bukmacherskie na Bundesligę od zawsze są dobrze obsadzone w STS zakładach bukmacherskich. Aby zapoznać się z całą ofertą wystarczy tylko zarejestrować się na stronie online STS.

Autor: PK

Borussia Dortmund
X
RB Lipsk

Wyniki na Żywo – Ligue 1 – PSG vs Caen

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Ligue 1 – PSG vs Caen