Islandia-związek-300x300 26.06 World Cup - Islandia vs Chorwacja - Legalni bukmacherzy typują wynik Chorwatów
vs 26.06 World Cup - Islandia vs Chorwacja - Legalni bukmacherzy typują wynik Chorwatów
Chrowacja-związaek-300x300 26.06 World Cup - Islandia vs Chorwacja - Legalni bukmacherzy typują wynik Chorwatów

 

Chorwaci faworytami bukmacher pl w meczu z Islandią

Islandia była rewelację EURO 2016 oraz zachwycała swoją grą przez okres całych kwalifikacji do tegorocznego Mundialu, ale w ostatnich miesiącach przygotowań nie zachwycała osiąganymi wynikami ani stylem. Głównie dlatego kursy oferowane przez zakłady online na zwycięstwo Islandii w ostatnim meczu grupowym, zaplanowanym na 26 czerwca pojedynku z Chorwatami, są tak wysokie. W Islandię wierzy coraz mniej osób, bukmacherów i samych dziennikarzy, ale sami piłkarze z tej małej i walecznej wyspy, wspierani przez fanatycznych kibiców, są w stanie motywacją i przygotowaniem motorycznym wybronić się z praktycznie każdej opresji.
Dlatego futbol Islandczyków najwięcej zyskuje pod presją i na turniejach międzynarodowych i wcale nie jest powiedziane, że 26 czerwca Chorwaci bez problemu ograją Islandię. Takie typowania bukmacherskie opierają się przede wszystkim na wzajemnej historii obydwu ekip – na sześć międzypaństwowych gier Islandia tylko raz była w stanie bezbramkowo zremisować z Chorwacją, w pozostałych pięciu grach sowicie przegrywając. Także ostatnie mecze towarzyskie to w przypadku Islandii raczej pasmo porażek, ale Mundial to zupełnie nowa przygoda i nowe rozdanie kart.

Niski kurs na Chorwatów od fortuna pl

Niski kurs na zwycięstwo Chorwatów to domena praktycznie wszystkich zakładów – nie tylko fortuna zakłady, ale także sts czy milenium, widzi w Chorwatach zdecydowanych faworytów nie tylko do zwycięstwa w tej jednostkowej grze z Islandią 26 czerwca, proponując kursy rzędu 1.30-1.50. Zdaniem analityków bukmacherskich Chorwacja jako pierwsza w swojej grupie zapewni sobie awans do dalszej fazy turnieju i będzie spisywała się na rosyjskich boiskach ponad oczekiwania większości.

Autor: DG

Islandia
X
Chorwacja

Wyniki na Żywo – World Cup – Islandia vs Chorwacja

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – World Cup – Islandia vs Chorwacja