bayernmonachium 25.04 Liga Mistrzów - Bayern Monachium vs Real Madryt - Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę! Lewy vs CR7 na Allianz Arena!
vs 25.04 Liga Mistrzów - Bayern Monachium vs Real Madryt - Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę! Lewy vs CR7 na Allianz Arena!
realmadryt 25.04 Liga Mistrzów - Bayern Monachium vs Real Madryt - Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę! Lewy vs CR7 na Allianz Arena!

 

Komu zakłady internetowe dają więcej szans na zwycięstwo?

W środę oczy kibiców z całego świata będą skierowane na Monachium. Wielkie kluby, znakomici piłkarze i ogromna stawka, czyli pierwsze starcie Bayernu z Realem Madryt o finał Ligi Mistrzów. Najważniejsze trofeum klubowe w Europie padało ich łupem aż 17 razy, w tym 12-krotnie wędrowało do siedziby hiszpańskiego giganta. Bilans bezpośrednich spotkań w Pucharze (Lidze) Mistrzów znamionuje zaciętą walkę – obie drużyny wygrały po 11 razy, a tylko dwukrotnie padł remis. Rok temu, w ćwierćfinale niemiecki zespół przegrał u siebie 1:2, ale w takim samym stosunku prowadził w rewanżu po upływie 90 minut, zatem potrzebna była dogrywka, w której Królewscy wbili trzy gole. Nieco trudniejszą drogę do półfinału miał właśnie triumfator poprzedniej edycji, lecz poza niemal udaną remontadą Juventusu na Santiago Bernabeu, nie doświadczył większych trudności. Ten mecz nie ma faworyta, choć zakłady online sugerują, że więcej argumentów posiadają gospodarze. Przykładowo, kursy buka Fortuna: „jedynka” – 2,06, remis – 3,65, „dwójka” – 3,60.

Kogo typy bukmacherskie widzą jako strzelca gola?

Bezapelacyjnym liderem klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów jest Cristiano Ronaldo. W każdym z dziesięciu występów tego sezonu Portugalczyk trafiał do siatki, ogółem czyniąc to aż 15-krotnie. Natomiast Robert Lewandowski wzbogacił swój dorobek „tylko” o 5 bramek. Kto wykaże się skutecznością w środę? Typy bukmacherskie może lekko zaskakują, gdyż LV BET wskazuje na naszego rodaka, podając przy jego nazwisku kurs 1,75, zaś w przypadku CR7 – 1,91. Niemniej, uwzględniając, że „Lewemu” bardzo zależy na transferze do Realu, takie prognozy niekoniecznie muszą dziwić.
Autor: PM

Bayern Monachium
X
Real Madryt

Wyniki na Żywo – Liga Mistrzów – Bayern Monachium vs Real Madryt

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Liga Mistrzów – Bayern Monachium vs Real Madryt