niemcy-związek-263x300 23.04 World Cup - Niemcy vs Szwecja - Faworyci do mistrzostwa oceniani przez zakłady
vs 23.04 World Cup - Niemcy vs Szwecja - Faworyci do mistrzostwa oceniani przez zakłady
Szwecja-logo-195x300 23.04 World Cup - Niemcy vs Szwecja - Faworyci do mistrzostwa oceniani przez zakłady

 

Niemcy zawsze są faworytami, nie tylko na for bet

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce i na świecie wiedzą, że obstawianie niemieckiej reprezentacji w turnieju międzynarodowym jest najłatwiejszym możliwym podejściem. Niemcy to zespół, który najczęściej w historii Mistrzostw Świata dochodził do finałów – aż ośmiokrotnie, cztery razy wygrywając i cztery razy zostając wicemistrzem świata. To także aktualni mistrzowie (po finale z 2014 roku przeciwko Argentynie), więc naturalnym jest, że w spotkaniu 23 czerwca przeciwko Szwedom na Mundialu, po raz kolejny stawiani będą przez ekspertów, kibiców i bukmacherów w roli murowanych faworytów.

Tym bardziej, że bezpośrednia historia Niemców i Szwedów na piłkarskich boiskach jest bardzo niekorzystna dla piłkarzy ze Skandynawii. Na sześć bezpośrednich pojedynków Niemcy wygrywali cztery razy, a dwa razy remisowali. Skoro więc Szwedom do tej pory nigdy nie udało się pokonać Niemców na arenie międzynarodowej – co miałoby odwrócić losy tej rywalizacji na rosyjskich boiskach podczas tegorocznego Mundialu? Analitycy bukmacherscy zaproponowali więc kursy jednoznacznie faworyzujące Niemców.

Jaki bukmacher w Polsce wierzy w sukces Szwedów

Lista bukmacherów, którzy nie pozwolą zarobić na wytypowaniu Niemców do wygranej zarówno całej imprezy jak i tego jednostkowego spotkania, jest bardzo długa. Warto więc rozważyć możliwość wskazania dodatkowych wariantów jak liczba strzelonych goli – może Szwedom uda się zagrać bardzo dobrze w defensywie i nie stracą gola w pierwszej połowie, może uda im się zagrać skuteczną kontrę. Jedno jest pewne – każdy bukmacher za zwycięstwo Szwedów jest w tej chwili skłonny zapłacić nawet 7-krotność wniesionego zakładu.

Autor: DG

Niemcy
X
Szwecja

Wyniki na Żywo – World Cup – Niemcy vs Szwecja

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – World Cup – Niemcy vs Szwecja