Hamburger-SV-300x212 21.04 Bundesliga - Hamburger vs Freiburg - Czy zakłady bukmacherskie uważają, że HSV spadnie już w sobotę?
vs 21.04 Bundesliga - Hamburger vs Freiburg - Czy zakłady bukmacherskie uważają, że HSV spadnie już w sobotę?
freiburg 21.04 Bundesliga - Hamburger vs Freiburg - Czy zakłady bukmacherskie uważają, że HSV spadnie już w sobotę?

 

Legalne buki uznają, że historyczna chwila jeszcze nie nadejdzie…

Sytuacja Hamburger SV jest wręcz dramatyczna – zaledwie 22 pkt i 17. miejsce na cztery kolejki przed finiszem. Klub z portowego miasta jest jedynym, który od czasu powstania Bundesligi zaliczył wszystkie 55 sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szykuje się więc historyczna chwila. Nie może być jednak inaczej, skoro przed pokonaniem 7 kwietnia Schalke 04 Gelsenkirchen popularni Rotenhosen nie odnieśli zwycięstwa w piętnastu kolejnych potyczkach. Szalenie ciężko będzie więc dogonić im drużyny z pozycji nr 14-16, które zdobyły aż 8 pkt więcej. Do tego tercetu należy SC Freiburg, który w sobotę zagra właśnie w Hamburgu. Piłkarze z Badenii-Wirtembergii przechodzą kryzys – przegrali cztery ostatnie mecze, w tym z mającymi obecnie ten sam dorobek VfL Wolfsburg i 1. FSV Mainz 05. Dla gospodarzy będzie to naprawdę ostatnia okazja, aby jeszcze podtrzymać znikome nadzieje na utrzymanie. Legalne zakłady dają im więcej szans na wygraną – np. EToto stawia na „jedynkę” kurs 2,15, przy 3,20 na remis i 3,60 na „dwójkę”.

Typy bukmacherskie na 0:0 warto znać, ponieważ…

Volksparkstadion będzie areną zmagań dwóch najmniej ofensywnych zespołów w 1. Bundeslidze. HSV ma na koncie tylko 23 bramki, zaś ekipa, w której sporadycznie występuje Bartosz Kapustka, trafiała do siatki rywali 26-krotnie. Zatem jakby nie dziwi, że 1 grudnia we Fryburgu padł wynik 0:0. Czy w sobotę możliwa jest powtórka? Po 1:0 dla gospodarzy i 1:1, typy bukmacherskie sytuują takie rozstrzygnięcie jako trzecią najbardziej prawdopodobną opcję. Kursy na 0:0 wyglądają następująco: STS, forBet i Totolotek – 6,00, Fortuna – 6,70, Milenium – 7,00, LV BET – 7,40, EToto – 7,50.
Autor: PM

Hamburger
X
Freiburg

Wyniki na Żywo – Bundesliga – Hamburger vs Freiburg

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Bundesliga – Hamburger vs Freiburg