szachtar-donieck-190x300 21.02 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck vs Roma - Gwiazdy z Doniecka i Rzymu rozstrzelają się. Padnie powyżej 2 bramek do przerwy?
vs 21.02 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck vs Roma - Gwiazdy z Doniecka i Rzymu rozstrzelają się. Padnie powyżej 2 bramek do przerwy?
asroma 21.02 Liga Mistrzów - Szachtar Donieck vs Roma - Gwiazdy z Doniecka i Rzymu rozstrzelają się. Padnie powyżej 2 bramek do przerwy?

Mecz Szachtaru Donieck z AS Romą zapewne stać będzie w cieniu rywalizacji Sevilli z Manchesteru United. Jednak ci, którzy zdecydują się postawić w starciu mistrza Ukrainy z Giallorossimi z pewnością się nie zawiodą. Wielkie emocje zagwarantuje z pewnością gigantyczna bramkostrzelność obydwu zespołów – aktualny lider tabeli ligi ukraińskiej absolutnie dominuje w swoich rozgrywkach ze średnią liczbą 2,15 gola na spotkanie, zaś trzecia w Serie A AS Roma jest w lidze włoskiej pod tym względem na piątym miejscu z wynikiem 1,6 bramki na spotkanie. Co więcej, krótka historia spotkań tych dwóch drużyn jest naznaczona ogromną liczba bramek. We wszystkich trzech spotkaniach (jedno w 2006 r. i dwumecz w 2011 r.) padły średnio po trzy bramki – a to oznacza, że na emocje na stadionie w Charkowie z pewnością kibicie nie będą narzekać.
Zakłady bukmacherskie STS przeczuwają niesamowicie wyrównany poziom w tym spotkaniu, stąd też bardzo zbliżone stawki. Szanse gospodarzy na zwycięstwo wyceniane są na 2,40, zaś za wygraną włoskiej ekipy zakłady bukmacherskie legalne wypłacą 2,89 za każdą postawioną złotówkę. Każdy wytrwany gracz wie jednak, że w meczu o taką stawkę można zbić fortunę. Jak? Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i w jaki sposób zagrać, a zysk z pewnością przekroczy poziom prostego zakładu na zwycięzcę spotkania. Jednym z ciekawszych parametrów do postawienia jest łączna liczba bramek w pierwszej połowie. Jeśli tylko w pierwszych 45 minutach padną trzy bramki, każdemu, kto postawi na ten parametr, zakład bukmacherskie online wypłacą aż 5,66! Czemu więc nie spróbować sił w tej kategorii? Czasu już coraz mniej, bo początek starcia Szachtara Donieck z As Romą już w środę 21 lutego o 20:45!

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Szachtar
X
Roma

Wyniki na Żywo – Liga Mistrzów – Szachtar Donieck vs Roma

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Liga Mistrzów – Szachtar Donieck vs Roma