polska-259x300 19.06 World Cup - Polska vs Senegal - Pora rozpocząć zakłady na Polaków na Mistrzostwach Świata
vs 19.06 World Cup - Polska vs Senegal - Pora rozpocząć zakłady na Polaków na Mistrzostwach Świata
senegal-logo 19.06 World Cup - Polska vs Senegal - Pora rozpocząć zakłady na Polaków na Mistrzostwach Świata

 

Mistrzostwa z polskiej perspektywy oferują polscy bukmacherzy

Fortuna pl oraz inne polskie zakłady bukmacherskie już dawno rozpoczęły oferowanie kursów na wydarzenia z mistrzostw świata. Polscy kibice swoje pierwsze typy chcieli składać już tygodnie temu, ponieważ awans polskiej kadry pod wodzą Roberta Lewandowskiego na Mundial był wielkim sportowym wydarzeniem. Po wylosowaniu egzotycznej grupy i ustaleniu, że w swoim inauguracyjnym spotkaniu na mistrzostwach polska kadra zagra 19 czerwca z niewygodnym Senegalem – bukmacherzy zaczęli prześcigać się w swoich typach.
Polska i Senegal nie mają żadnej wspólnej historii bezpośrednich potyczek, więc nie można na podstawie przeszłych statystyk wyciągać jakichkolwiek wniosków. Indywidualności, nazwiska i nawy klubów teoretycznie faworyzują Polaków, ale na Mistrzostwach takie podejście zazwyczaj jest bardzo złudne. W swoim niedawnym meczu towarzyskim z Chile Polacy zremisowali 2:2. Senegal natomiast przegrał 1:2 z Chorwacją, która miała nieco imitować styl polskiej kadry, dlatego pierwszy mecz na Mundialu może dla wszystkich okazać się zaskoczeniem.

Strony bukmacherskie w Polsce nieznacznie faworyzują Polaków

Nieznaczne faworyzowanie Polaków jest zrozumiałe – ostatecznie, to oni byli losowani do grupy G z pierwszego koszyka. Zdobycie trzech punktów na inaugurację dałoby podopiecznym Adama Nawałki dużo więcej komfortu w dalszej mistrzowskiej przygodzie. Różne zakłady bukmacherskie w Polsce oferują kurs od 2.00 do 2.50 na zwycięstwo Polaków. Z kolei wygrana Senegalu w meczu zaplanowanym na 19 czerwca, chociaż nie byłaby przez nikogo nazwana niespodzianką czy szokiem, to jednak przez bukmacherów jest wyceniana na 3.00 do 3.50.
Autor: DG

Polska
X
Senegal

Wyniki na Żywo – World Cup – Polska vs Senegal

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – World Cup – Polska vs Senegal