chelsea 19.05 Puchar Anglii - Chelsea vs Manchester United - Liga Mistrzów nie dla Chelsea, ale może zdobędzie Puchar Anglii?
vs 19.05 Puchar Anglii - Chelsea vs Manchester United - Liga Mistrzów nie dla Chelsea, ale może zdobędzie Puchar Anglii?
manutd 19.05 Puchar Anglii - Chelsea vs Manchester United - Liga Mistrzów nie dla Chelsea, ale może zdobędzie Puchar Anglii?

 

Polskie zakłady bukmacherskie nie mają wyraźnego faworyta…

Jak każe wieloletnia tradycja, ostatnim akordem sezonu w Anglii jest finał FA Cup, rozgrywany na słynnym Wembley. W sobotę Chelsea Londyn i Manchester United z pewnością dostarczą ogromnych emocji wszystkim, którzy pasjonują się futbolem, w tym także osobom typującym wyniki meczów. Wielu zastanawia się, na kogo postawić. Legalne zakłady bukmacherskie nie spieszą z precyzyjną odpowiedzią w tej kwestii. Trudno, by było inaczej, gdyż mierzą się dwie ekipy o dość podobnych umiejętnościach. Dla Antonio Conte będzie to pożegnalne spotkanie w roli trenera The Blues. Rok temu cieszył się z wywalczenia tytułu mistrzowskiego, zaś sezon 2017/2018 musi uznać za mocno rozczarowujący. Zaledwie 5. miejsce na finiszu Premier League sprawia, że jesienią na Stamford Bridge nie będzie Ligi Mistrzów, a jedynie Liga Europy. Lepsze nastroje panują wśród fanów Czerwonych Diabłów – ich pupile skończyli bowiem ekstraklasę jako wicemistrzowie, gromadząc 11 pkt więcej od swoich finałowych adwersarzy.

Typy bukmacherskie na triumfatora – sprawdź i postaw!

Bilans bezpośrednich potyczek obu drużyn w tym sezonie jest remisowy. 5 listopada 2017 w Londynie lepsi byli gospodarze, triumfując 1:0, zaś 25 lutego na Old Trafford zwycięstwo 2:1 zanotowali gracze Jose Mourinho. To właśnie im fachowcy dają nieco większe szanse na cenne trofeum. Byłby to trzynasty Puchar Anglii w klubowej gablocie, co oznaczałoby dorównanie będącemu rekordzistą Arsenalowi. Za takim rozwiązaniem przemawiają typy bukmacherskie polskich firm. Oferta kursowa STS i Milenium jest identyczna – 1,75 na MU, 1,95 na Chelsea, forBet to – odpowiednio – 1,71 i 1,90, a Fortuna – 1,76 i 1,92.
Autor: PM

Chelsea
X
Manchester United

Wyniki na Żywo – Puchar Anglii – Chelsea vs Manchester United

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Puchar Anglii – Chelsea vs Manchester United