gornikzabrze 19.02 Ekstraklasa - Górnik Zabrze vs Termalica Bruk Bet - 2:0 dla Górnika. Sprawdź kursy bukmacherskie na ten typ.
vs 19.02 Ekstraklasa - Górnik Zabrze vs Termalica Bruk Bet - 2:0 dla Górnika. Sprawdź kursy bukmacherskie na ten typ.
bruknieciecza 19.02 Ekstraklasa - Górnik Zabrze vs Termalica Bruk Bet - 2:0 dla Górnika. Sprawdź kursy bukmacherskie na ten typ.

Zakłady bukmacherskie STS na stałe weszły w świadomość wszystkich kibiców, którzy śledzą polską ligę. Nic dziwnego, bowiem to jeden z najstarszych legalnych bukmacherów w Polsce. Idziemy więc dalej polskim tropem i zabieramy się za polską ligę. Spójrzmy chociażby na mecz Termaliki Bruk Bet z Górnikiem Zabrze.

Termalika już pod wodzą nowego trenera ciągle desperacko walczy o utrzymanie. Bartoszek zmaga się jednak z tymi samymi problemami, co Rumak – małym budżetem, brakiem transferów i wąską kadrą. W takich warunkach ciężko odnieść spektakularny sukces. Górnik Zabrze przez prawie całą rundę był liderem Lotto Ekstraklasy, jednak w końcu przyszło to co wielu ekspertów (zakłady bukmacherskie sts również) przywidywało – obniżka formy. Drużyna ze Śląska dała się wyprzedzić pod koniec roku Legii Warszawa. Obecnie zajmują 4 miejsce i wydaje się, że piękna bajka beniaminka powoli dobiega końca. Gra nawet w Lidze Europy będzie i tak ogromnym sukcesem Górnika, choć po podziale tabeli jeden mecz znów może przywrócić ich do gry w walce o mistrzostwo Polski. Obstawiamy, że w tym spotkaniu podopieczni Marcina Brosza wywiozą z Niecieczy 3 punkty i nadal będą mieć kontakt z czołówką.

STS zakłady bukmacherskie premiują odważnych graczy. Obstawmy więc dokładny wynik. 2:0 to rezultat, który naszym zdaniem ma szansę paść w tym meczu.

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Górnik Zabrze
X
Termalica

Wyniki na Żywo – Ekstraklasa – Górnik Zabrze vs Termalica Bruk Bet

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Ekstraklasa – Górnik Zabrze vs Termalica Bruk Bet