arkagdynia 17.04 Puchar Polski - Arka Gdynia vs Korona Kielce - Typy bukmacherskie na awans do finału Pucharu Polski – Śledzie czy Scyzory?
vs 17.04 Puchar Polski - Arka Gdynia vs Korona Kielce - Typy bukmacherskie na awans do finału Pucharu Polski – Śledzie czy Scyzory?
koronakielce 17.04 Puchar Polski - Arka Gdynia vs Korona Kielce - Typy bukmacherskie na awans do finału Pucharu Polski – Śledzie czy Scyzory?

 

Kto wygra? Zakłady online nieco więcej szans dają gospodarzom…

4 kwietnia na Arenie Kielc nieznacznie lepsza okazała się Korona, triumfując 2:1. Podopieczni Gino Lettieriego nie mogli jednak być w pełni szczęśliwi, gdyż prowadzili już 2:0, a Arka zdobyła gola w 80 minucie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna w każdej pucharowej rywalizacji jest bramka uzyskana na wyjeździe. Teraz zeszłoroczni zdobywcy Pucharu Polski mogą zwyciężyć zaledwie 1:0, aby znów stanąć do walki o cenne trofeum na Stadionie Narodowym. Czy jednak mają na tyle argumentów? W ostatnich tygodniach grali w kratkę, a ich kibiców mocno zmartwiły dwie porażki w derbowych potyczkach z niżej notowaną gdańską Lechią, poniesione w ciągu niespełna tygodnia. Pierwsze z tych niepowodzeń zdecydowało o tym, że gdynianie nie przebili się do grupy mistrzowskiej. Z kolei kielczanie na otwarcie zmagań w doborowym gronie wygrali 1:0 na boisku lidera, czyli Lecha Poznań, grając bez kilku podstawowych piłkarzy. Zakłady internetowe wskazują na zwycięstwo gospodarzy, choć różnica nie jest duża, np. Milenium daje na „jedynkę” kurs 2,37, remis – 3,12, a „dwójkę” – 2,88.

Kto awansuje? Zakłady bukmacherskie mają swojego faworyta…

Jak już wyżej wspomniano, ostatnie wyniki sugerują, że to aktualnie szósta obecnie drużyna w Lotto Ekstraklasie powinna zameldować się w finale. Z takiego założenia wychodzą również zakłady bukmacherskie, dając w kwestii awansu znacznie więcej szans Koronie. Dość powiedzieć, że według wszystkich firm prawdopodobieństwo wygrania tego dwumeczu przez Scyzorów jest co najmniej blisko dwukrotnie większe – według kursów od 1,32 (Totolotek) do 1,42 (LV BET), przy kursach od 2,65 (LV BET) do 3,10 (Totolotek) dla Śledzi.
Autor: PM

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Arka Gdynia
X
Korona Kielce

Wyniki na Żywo – Puchar Polski – Arka Gdynia vs Korona Kielce

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Puchar Polski – Arka Gdynia vs Korona Kielce