portugalia-związek-224x300 15.06 World Cup - Portugalia vs Hiszpania - Obstawianie meczy Portugalii i Hiszpanii czas zacząć
vs 15.06 World Cup - Portugalia vs Hiszpania - Obstawianie meczy Portugalii i Hiszpanii czas zacząć
Hiszpania-związek-209x300 15.06 World Cup - Portugalia vs Hiszpania - Obstawianie meczy Portugalii i Hiszpanii czas zacząć

 

Hiszpanie kontra Portugalczycy na początek Mundialu w forbet

Legalne zakłady bukmacherskie oferują już dzisiaj wydarzenia z mistrzostw świata. Do startu Mundialu w Rosji coraz mniej czasu i eksperci już teraz typują poszczególne rozstrzygnięcia w grupie, a nawet ścieżkę pucharową niektórych drużyn. Oczy wszystkich kibiców zwrócone są na grupę B, gdzie los zetknął ze sobą aktualnych mistrzów Europy, Portugalczyków i Hiszpanów, czyli niedawnych dwukrotnych mistrzów Europy i świata. W związku z tym, że do pojedynku między tymi genialnymi reprezentacjami dojdzie już w ramach pierwszej kolejki, 15 czerwca o godzinie 20:00, warto już teraz sprawdzić notowania poszczególnych zespołów u bukmachera.
Portugalia to mistrz Europy, ale w inauguracyjnym pojedynku Mistrzostw Świata przeciwko odwiecznemu rywalowi z półwyspu Iberyjskiego, możliwy jest absolutnie każdy wynik – zarówno wysokie zwycięstwo gości jak i gospodarzy. Wystarczy prześledzić ostatnie wyniki bezpośrednich pojedynków pomiędzy tymi ekipami – Portugalia potrafiła przegrać 4:2 na wcześniejszym EURO, żeby później w meczu towarzyskim zrewanżować się wynikiem 4:0.

Gdzie obstawiać mecze Hiszpanów na mistrzostwach świata

Zarówno w pierwszej jedenastce jak i na ławce rezerwowych jednej i drugiej kadry znajdują się wybitne piłkarskie nazwiska, ale piłka nożna to gra zespołowa i pierwszy mecz na dużej imprezie zawsze pozostaje wielką niewiadomą. Mistrzostwa świata kierują się nieprzewidywalnymi prawidłami, więc bukmacherzy online często zmieniają proponowane kursy. Aktualnie zdecydowanie wyżej ocenia się szanse Hiszpanów w meczu inauguracyjnym grupy B – za wskazanie na tę reprezentację, w przypadku jej zwycięstwa wypłacany jest kurs niewiele przewyższający 1.50. Z kolei wygrana Portugalii w tej chwili nie jest zdaniem bukmacherów zbyt prawdopodobna do tego stopnia, że są skłonni za taki typ wypłacić nawet 3-krotność stawki.
Autor: DG

Portugalia
X
Hiszpania

Wyniki na Żywo – World Cup – Portugalia vs Hiszpania

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – World Cup – Portugalia vs Hiszpania