Juventus-1-150x300 13.02 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - Tottenham Londyn - Zagraj bez ryzyka i postaw na swojego faworyta.
vs 13.02 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - Tottenham Londyn - Zagraj bez ryzyka i postaw na swojego faworyta.
tottenham 13.02 Liga Mistrzów - Juventus Turyn - Tottenham Londyn - Zagraj bez ryzyka i postaw na swojego faworyta.

Już za chwilę, już za momencik… punktualnie o 20:45 w najbliższy wtorek 13 lutego powróci długo wyczekiwana Liga Mistrzów! A na sam początek ekscytujących meczów, jeden ze szlagierów 1/8 finału – spotkanie Juventusu Turyn z Tottenhamem Londyn. Tym razem Anglicy zdominowali ligę najlepszych – oprócz Kogutów, w 1/8 finału ujrzymy również Manchester City, Manchester United, Liverpool oraz Chelsea Londyn. Dla porównania, z Hiszpanii ujrzymy ledwie trzy drużyny, z Włoch dwie, zaś Niemcy, Francja, Szwajcaria, Portugalia, Turcja, Szwajcaria i Ukraina będą miały zaledwie jednego reprezentanta. Co znamienne, być może tym razem nie ilość, a jakość przesądzi o zwycięstwie. Warto zauważyć, że zakłady bukmacherskie STS w tym starciu stanowczo stawiają na Starą Damę, oferując kurs 1,95 wobec stawki 3,73 na Tottenham. I faktycznie, to Juve jest wyżej stawiane w hierarchii kandydatów do triumfu w tegorocznej edycji Champions League (stawka 15,00 wobec 25,00 na Tottenham). Nie są oni jednak pierwszym typem proponowanym przez zakłady bukmacherskie fortuna. Znacznie wyżej oceniane są szanse: Manchesteru City (4,00), PSG (5,50), Bayernu Monachium (6,00) oraz FC Barcelony (7,00).

Ale czy rzeczywiście warto zawsze słuchać bukmacherów? Nie jest prawdą stwierdzenie, że ich algorytmy nigdy się nie mylą. Dobrze więc jednym okiem patrzeć na to, co proponują zakłady bukmacherskie legalne, zaś przy podejmowaniu decyzji słuchać tego, co dyktuje serce. Tym bardziej, że w Lidze Mistrzów naprawdę wszystko może się zdarzyć. Czemu więc nie skorzystać z możliwości zakładu bez ryzyka i nie postawić na swój ukochany klub?

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Juventus Turyn
X
Tottenham Londyn

Wyniki na Żywo – Liga Mistrzów – Juventus Turyn – Tottenham Londyn

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Liga Mistrzów – Juventus Turyn – Tottenham Londyn