lechiagdansk 11.03 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa - Czy firmy bukmacherskie stawiają na obrońców tytułu?
vs 11.03 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa - Czy firmy bukmacherskie stawiają na obrońców tytułu?
legiawarszawa 11.03 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa - Czy firmy bukmacherskie stawiają na obrońców tytułu?

 

Czy bukmacherzy uważają, że w Lechii zadziała efekt nowej miotły?

Jednym z najważniejszych wydarzeń niedzielnego spotkania na Stadionie Energa Gdańsk będzie debiut na ławce trenerskiej gospodarzy Piotra Stokowca. Trudno, aby nie doszło do roszady, skoro po ośmiu kolejnych meczach bez zwycięstwa pod wodzą Adama Owena zespół prezentujący się „na papierze” dość okazale ma tylko 2 pkt więcej niż zajmująca piętnastą pozycję Bruk-Bet Temalica Nieciecza. Kibice biało-zielonych wierzą, że nowy szkoleniowiec odpędzi widmo spadku. Aby tak się stało, niezbędne są jednak zdobycze punktowe, a o te w 27. kolejce braciom Paixao i spółce będzie niezwykle ciężko. Mimo, że mobilizacja zapewne będzie duża, legalne buki dają więcej szans obrońcom tytułu.

Zakłady, czyli jakie kursy na 1, X, 2 oraz najbardziej prawdopodobny wynik?

Lechia w trzynastu domowych potyczkach wygrała tylko trzykrotnie. Z drugiej strony, aktualny wicelider nie zachwyca na wyjazdach, o czym świadczy aż 6 porażek poza Łazienkowską i wyjazdowy bilans na poziomie Górnika Zabrze czy Wisły Płock. Różnice w kursach nie są wszakże znaczące. Przykładowo według Milenium zakłady bukmacherskie za każdą złotówkę postawioną na triumf Legii można wygrać 2,30, na gdańszczan – 3,05, zaś gdy padnie remis – 3,15. Jeśli chodzi o dokładny wynik, to najbardziej przewidywalną opcją jest 1:1. Wybrane kursy na takie rozstrzygnięcie: 4,90 – forBet, 5,80 – Fortuna, 6,00 – Milenium, 6,15 – Etoto. Inne rezultaty, które można zaliczyć do stosunkowo prawdopodobnych, to: 0:1, 0:0, 1:0, ewentualnie 1:2. Niemniej niewykluczone, że czeka nas fascynujące widowisko, w którym padnie 5 czy 6 goli.
 
Autor: PM

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Lechia G
X
Legia W

Wyniki na Żywo – Ekstraklasa – Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa