manchestercity 10.04 Liga Mistrzów - Manchester City vs Liverpool - Czy zakłady bukmacherskie wierzą w „remontada a'la The Citizens”?
vs 10.04 Liga Mistrzów - Manchester City vs Liverpool - Czy zakłady bukmacherskie wierzą w „remontada a'la The Citizens”?
liverpool 10.04 Liga Mistrzów - Manchester City vs Liverpool - Czy zakłady bukmacherskie wierzą w „remontada a'la The Citizens”?

 

Czy zakłady online są pewne, że kwestia awansu jest rozstrzygnięta?

Jakkolwiek Liverpool FC to bardzo mocny zespół, to w ostatnich dniach futbolową Europę niemal na równi ze wspaniałą bramką Cristiano Ronaldo zelektryzował wynik pierwszego ćwierćfinałowego starcia dwóch angielskich teamów. Otóż Manchester City, czyli zdecydowany lider Premier League, uznawany przez wielu nawet za faworyta Ligi Mistrzów, został znokautowany na Anfield! 3:0 dla The Reds to ogromny kapitał przed rewanżem, który odbędzie się już we wtorek. Czy Pep Guardiola natchnie swoich graczy do walki? O pełne powodzenie będzie dość ciężko, zwłaszcza że znów wystąpią bez najlepszego snajpera, czyli Sergio Aguero. Ponadto w sobotę otrzymali kolejny cios, przegrywając 2:3 na własnym stadionie derby z United. Jakkolwiek tego rodzaju remontada nie jest obca Lidze Mistrzów (pokazała to rok temu drużyna bliska serca Guardioli), zakłady internetowe są zgodne – to Mohamed Salah i spółka mają znacznie większe szanse na awans. Kurs na takie zdarzenie, oscylujący od 1,10 do 1,15, mówi w zasadzie wszystko.

Typy bukmacherskie na wynik wtorkowej konfrontacji…

Oczywiście powyższe dywagacje nie oznaczają, że gospodarze nie będą dążyć do odrobienia strat. Z kolei goście skupią się głównie na tym, aby nie stracić gola. Biorąc pod uwagę te okoliczności, wydaje się, że to piłkarze z Manchesteru mają więcej argumentów, aby triumfować w rewanżu, nawet jeśli wiele przemawia za tym, że będzie to pyrrusowe zwycięstwo. Tak jak podopieczni Juergena Kloppa uważani są za niemal pewnych półfinalistów, typy bukmacherskie zgodnie wskazują, że tym razem to właśnie The Citizens wygrają. Kurs na „jedynkę” wynosi od 1,45
Autor: PM

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Manchester City
X
Liverpool

Wyniki na Żywo – Liga Mistrzów – Manchester City vs Liverpool

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Liga Mistrzów – Manchester City vs Liverpool