lechiagdansk 10.02 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk - Wisła Kraków - Lechia walczy z Wisłą o powrót do topu tabeli. Jeżeli wygra, ucieszy kibiców i graczy u polskich buków.
vs 10.02 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk - Wisła Kraków - Lechia walczy z Wisłą o powrót do topu tabeli. Jeżeli wygra, ucieszy kibiców i graczy u polskich buków.
wislakrakow 10.02 Ekstraklasa - Lechia Gdańsk - Wisła Kraków - Lechia walczy z Wisłą o powrót do topu tabeli. Jeżeli wygra, ucieszy kibiców i graczy u polskich buków.

Czas na wielki powrót LOTTO Ekstraklasy! Po blisko dwumiesięcznej przerwie czeka nas niezwykły szlagier – spotkanie Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków. Dwie uznane marki w tym sezonie spadły na dno – tylko tak nazwać można ósmą pozycję Białej Gwiazdy i jedenaste miejsce Lechitów. Gdyby nie wchodząca od tego sezonu zmiana systemu ESA37 i odejście od dzielenia dorobku punktowego na pół po 30. spotkaniu, szanse na wysokie miejsce nie byłyby jeszcze całkowicie zaprzepaszczone. Jednak na podstawie decyzji zarządu Ekstraklasy, Lechia już przestaje się liczyć w walce o najwyższe cele. Strata 14 oczek do liderującej Legii to zbyt wiele, aby nadrobić. Mało tego, z takim dorobkiem punktowym gracze z Gdańska prawdopodobnie nie zakwalifikują się nawet do grupy mistrzowskiej. W dużo lepszej sytuacji znajdują się Wiślacy – siedem oczek straty to wciąż na tyle mało, aby piłkarze zachowali nadzieje i wyniki na żywo mogły emocjonować. Spójrzmy realistycznie – Białej Gwieździe do piątej lokaty brakuje ledwie jednego oczka, zaś do miejsca na podium – tylko sześciu. Przy nienajlepszej postawie liderów – Legii i Lecha – okazuje się, że wystarczy zachować odrobinę dyscypliny i oglądać wyniki na żywo, a sukces wciąż będzie możliwy. Z tego założenia wychodzą piłkarze Joana Carrillo (nowego szkoleniowca Wisły, który meczem z Lechią zadebiutuje na ławce trenerskiej w polskiej lidze).

A kto w 22. Kolejce dopisze sobie trzy punkty? Być może przez wzgląd na atut własnego boiska, bukmacherzy stawiają na Lechię. Typ ten może dziwić o tyle, że Gdańszczanie w grudniu nie sprawowali się szczególnie wybitnie. Czy wraz z nowym rokiem w Gdańsku szykuje się nowy początek? Jedno wiemy na pewno – warto śledzić wyniki live. A najlepiej obejrzeć spotkanie, którego start w najbliższą sobotę 10 lutego punktualnie o 20:30.

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Lechia Gdańsk
X
Wisła Kraków

Wyniki na Żywo – Ekstraklasa – Lechia Gdańsk – Wisła Kraków

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Ekstraklasa – Lechia Gdańsk – Wisła Kraków