Meksyk-252x300 08.09 Mecz Towarzyski - Meksyk vs Urugwaj - Legalni bukmacherzy online oraz mecz Meksyk - Urugwaj
vs 08.09 Mecz Towarzyski - Meksyk vs Urugwaj - Legalni bukmacherzy online oraz mecz Meksyk - Urugwaj
Urugwaj-związek-177x300 08.09 Mecz Towarzyski - Meksyk vs Urugwaj - Legalni bukmacherzy online oraz mecz Meksyk - Urugwaj

 

Totolotek zakłady bukmacherskie otwierają zakłady na mecze towarzyskie oraz starcie Meksyku z Urugwajem

Zarówno Meksyk jak i Urugwaj nie mogą zaliczyć minionego Mundialu do zupełnie udanych. Oczywiście ekipy te wyszły ze swoich grup, a Meksyk w pierwszym meczu pokonał mistrzów Świata Niemców jednakże w fazie pucharowej tak kolorowo już nie było i obie reprezentacje musiały uznać wyższość swoich rywali. Włodarze obu federacji uznali, że pierwszy mecz po mundialowych emocjach trzeba zagrać z mocnym rywalem. I tak w Meksyku Hirving Lozano i spółka podejmą walkę z kolegami Louisa Suareza.
Jeśli chodzi o aspekt bukmacherski tego spotkania to bardzo trudno wytypować wynik. Każdy rezultat jest tutaj bowiem bardzo prawdopodobny. Jeśli więc preferujecie klasyczne zakłady to polecamy obstawienie bramkowego remisu. Osoby lubiące akumulatory, czy handicapy powinny być zadowolone z tego zakładu bowiem opcji jest tutaj naprawdę bardzo dużo. Przy zakładach under/over radzimy postawić swój wybór na Urugwaj.

Totolotek zakłady bukmacherskie obstawiają mecz Meksyk – Urugwaj

Totolotek zakłady bukmacherskie otworzyły już zakłady na mecz Meksyk – Urugwaj. Mimo, że do początku spotkania jest jeszcze trochę czasu to radzimy obstawić to wydarzenie już teraz bowiem Totolotek oferuje znakomite bonusy na start dla wszystkich nowo przybyłych graczy.

Autor: PK

Meksyk
X
Urugwaj