Cleveland-Cavaliers-300x159 07.06 NBA - Cleveland vs Golden State (3 mecz) - Sprawdź typy bukmacherskie na mecz, który może być kluczowy dla tytułu!
vs 07.06 NBA - Cleveland vs Golden State (3 mecz) - Sprawdź typy bukmacherskie na mecz, który może być kluczowy dla tytułu!
Golden-State-Warriors-246x300 07.06 NBA - Cleveland vs Golden State (3 mecz) - Sprawdź typy bukmacherskie na mecz, który może być kluczowy dla tytułu!

 

Firmy bukmacherskie w Polsce uważają, że Wojownicy pójdą za ciosem…

W środowy wieczór amerykańskiego czasu Quicken Loans Arena w Cleveland będzie miejscem być może najważniejszej konfrontacji w tym sezonie NBA. Dwa pierwsze starcia finałowe padły łupem Golden State Warriors, którzy są zatem coraz bliżej obrony tytułu. O ile premierowa potyczka była dość wyrównana i o wszystkim rozstrzygnęła dogrywka, to w niedzielę ich wyższość nie podlegała dyskusji, o czym świadczy wynik 122:103. Klasą dla siebie był Stephen Curry, który zdobył 33 pkt, trafiając aż 9 rzutów z dystansu. LeBron James zanotował tym razem „tylko” 29 pkt, za to miał aż 13 asyst. Jeśli Kawalerzyści chcą zachować szansę na sięgnięcie drugi raz w historii klubu po najwyższy laur, muszą odrobić straty we własnej hali. Dotychczas w play-off na 9 meczów u siebie zwyciężali ośmiokrotnie. Gdyby jednak najbliższe spotkanie wygrała ekipa z Kalifornii, finałowa seria będzie w zasadzie rozstrzygnięta. O jej wyższości w grze nr 3 przekonane są polskie firmy bukmacherskie. Choćby Milenium proponuje kurs 1,50 na gości, przy 2,40 na Cavs, a STS – odpowiednio – 1,50 i 2,45.

Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, kto będzie mistrzem…

Teoretycznie jeszcze nic nie jest przesądzone – team z Ohio przegrywał 0:2 w finale Konferencji Wschodniej z Boston Celtics, lecz rozstrzygnął tę rywalizację na swoją korzyść. Jednak na tę chwilę zakłady bukmacherskie są niemal na 100 procent pewne, że z finałowej rozgrywki ponownie zwycięsko wyjdą Curry i spółka. Na ich sukcesie nie można wręcz zarobić – przykładowo Totolotek stawia kurs 1,03, zaś prawdopodobieństwo powrotu na tron LeBrona z kolegami ten bukmacher szacuje na 9-krotność zainwestowanej kwoty.
Autor: PM

Cleveland
X
Golden State

Wyniki na Żywo – NBA Finał – Cleveland vs Golden State

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – NBA Finał – Cleveland vs Golden State