piastgliwice 07.04 Ekstraklasa - Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica - Zobacz typy bukmacherskie na arcyważny mecz w Gliwicach!
vs 07.04 Ekstraklasa - Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica - Zobacz typy bukmacherskie na arcyważny mecz w Gliwicach!
bruknieciecza 07.04 Ekstraklasa - Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica - Zobacz typy bukmacherskie na arcyważny mecz w Gliwicach!

 

Czy polski bukmacher wskazuje faworyta?

Wystarczy rzut oka na tabelę Lotto Ekstraklasy przed ostatnią kolejką fazy zasadniczej, aby stwierdzić, jak istotne będzie to spotkanie dla obu drużyn. Piast Gliwice zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 29 pkt, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma zaledwie 1 pkt mniej, co daje czternastą pozycję. Prawdę mówiąc, ta potyczka o niczym konkretnym nie decyduje, bowiem wszystko rozstrzygnie się w grupie spadkowej. Niemniej zespół, który zgarnie pełną pulę, będzie w korzystniejszym położeniu, nie tylko w tabeli, lecz także pod względem mentalnym. Porażka może z kolei spowodować obsunięcie się na przedostatnie miejsce. Jesienią w Niecieczy po dramatycznej końcówce Słoniki triumfowały 2:1. Czy teraz czas na rewanż? Co ciekawe, gliwiczanie większość punktów zdobywają ostatnio na wyjazdach, a u siebie nie wygrali żadnego z sześciu kolejnych meczów. Odwrotną tendencję prezentują gracze z okolic Tarnowa – tylko 1 pkt w sześciu poprzednich grach poza domem. Bukmacher STS daje więcej szans gospodarzom, choć kurs 2,15 na „jedynkę” nie pozycjonuje ich w roli mocnego faworyta.

Zakłady bukmacherskie typują, czy padnie gol w końcówce…

Wspomniany STS widzi także możliwość korzystnego wyniku dla podopiecznych Jacka Zielińskiego – kurs na ich zwycięstwo wynosi 3,36, zaś remis – 3,20. Ciekawą opcją jest zdarzenie proponowane przez zakłady bukmacherskie Milenium: czy padnie gol po 71:59 min. Uwzględniając przebieg pierwszego starcia obu teamów – pierwszy z trzech goli padł dopiero w 83 min. – warto zastanowić się, czy kibice zobaczą w ciągu ostatnich kilkunastu minut choć jedną bramkę. Wydaje się, że szanse na to są większe niż sugeruje kurs na „tak” – 1,85.

Autor: PM

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Piast Gliwice
X
Bruk-Bet Termalica

Wyniki na Żywo – Ekstraklasa – Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Piast Gliwice vs Bruk-Bet Termalica