Golden-State-Warriors-246x300 04.06 NBA Finał - Golden State vs Cleveland (2 mecz) - Czy zakłady bukmacherskie spodziewają się odpowiedzi Kawalerzystów?
vs 04.06 NBA Finał - Golden State vs Cleveland (2 mecz) - Czy zakłady bukmacherskie spodziewają się odpowiedzi Kawalerzystów?
Cleveland-Cavaliers-300x159 04.06 NBA Finał - Golden State vs Cleveland (2 mecz) - Czy zakłady bukmacherskie spodziewają się odpowiedzi Kawalerzystów?

 

Firmy bukmacherskie w Polsce przekonane o sile mistrzów…

Jeśli czwarty raz z rzędu dwie ekipy między sobą rozstrzygają sprawę tytułu mistrzowskiego, to można spodziewać się dużych emocji. Tak też było w pierwszym starciu finału NBA. Do wygranej we własnej hali Golden State Warriors potrzebowali dogrywki, zatem końcowy wynik 124:114 jest mylący. Tym bardziej, że w ostatnich sekundach czwartej kwarty gracze z Cleveland zmarnowali znakomitą okazję na zwycięstwo. W szeregach gospodarzy prym wiedli Stephen Curry (29 pkt), Kevin Durant (26 pkt) i Klay Thompson (24 pkt). Temu tercetowi przeciwstawiał się LeBron James, lecz nie pomogło jego 51 pkt, bo wsparcie pozostałych Kawalerzystów nie było wystarczające. Polskie firmy bukmacherskie są mocno przekonane, że również w niedzielne popołudnie kalifornijskiego czasu Wojownicy ograją u siebie zespół z Ohio. Kursy nie pozostawiają wątpliwości. Milenium stawia 1,12 na sukces obrońców tytułu (wliczając w to dogrywkę), zaś 5,50 na wiktorię LeBrona i jego kolegów, a STS jest jeszcze bardziej stanowczy: 1,10 – 6,02.

Typy bukmacherskie – jaka różnica punktowa?

Można uznać, że tak zacięta walka w spotkaniu otwierającym finałową serię stanowiła swoisty wypadek przy pracy i teraz team z Zachodniego Wybrzeża rozprawi się ze swoim rywalem. Potwierdzają to typy bukmacherskie dotyczące różnicy punktowej w meczu nr 2. Za zdecydowanie najbardziej prawdopodobną opcję forBet uznaje co najmniej 11-punktową wygraną gospodarzy, stawiając na to zdarzenie kurs 1,40. W dalszej kolejności wskazywane są ich zwycięstwa różnicą 6-10 pkt (kurs 2,70) oraz 1-5 pkt (kurs 4,00). Jakikolwiek triumf Cavs jest uważany za dużo bardziej wątpliwy (kurs 7,00 lub wyższy).
Autor: PM

Golden State Warriors
X
Cleveland Cavaliers

Wyniki na Żywo – NBA Finał – Golden State vs Cleveland

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – NBA Finał – Golden State vs Cleveland