manutd 03.02 Premier League - Manchester United - Huddersfield - Czerwone Diabły wygrają, a Alexis strzeli gola? Zobacz jak to widzą bukmacherzy internetowi!
vs 03.02 Premier League - Manchester United - Huddersfield - Czerwone Diabły wygrają, a Alexis strzeli gola? Zobacz jak to widzą bukmacherzy internetowi!
huddersfield 03.02 Premier League - Manchester United - Huddersfield - Czerwone Diabły wygrają, a Alexis strzeli gola? Zobacz jak to widzą bukmacherzy internetowi!

Najbliższy mecz Manchesteru United z Huddersfield nie będzie widowiskiem pełnym zwrotów akcji – dysproporcja między obiema drużynami jest zbyt wielka, aby można było dopuścić w myślach jakikolwiek inny scenariusz niż wygraną gospodarzy. Spójrzmy tylko na tabelę – Czerwone Diabły to wicelider Premier League z 53 oczkami na koncie, zaś Huddersfield zajmuje 14. lokatę 24 punktami. Gracze José Mourinho nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę aby nie pogłębić straty do Manchesteru City (obecnie dwunastopunktowej) i nie pozwolić się dogonić Chelsea i Liverpoolowi, zaś Hudersfield musi zadbać o to, by nie powrócić do strefy spadkowej (jedno oczko przewagi nad 18. Stoke City, cztery nad ostatnim West Brom). Na bazie tych informacji nie jest więc zaskoczeniem, że zakłady bukmacherskie sts nie przewidują innego wyniku niż wysoka wygrana gospodarzy na Old Trafford. Różnica stawek jest niewyobrażalna – 1,18 na Manchester i aż 12,55 na gości. Przy okazji tego spotkania jest jednak jeszcze jeden aspekt, na który warto zwrócić uwagę – a jest nim całkiem niewykluczony ligowy debiut Alexisa Sancheza w barwach Czerwonych Diabłów. W swoim debiucie w Pucharze Anglii Chilijczyk zaliczył asystę, więc naprawdę nie należy wykluczać, że tym razem wpisze się na listę strzelców. Szczególnie, że zakłady bukmacherskie online przewidują, że liczba bramek w spotkaniu przekroczy 2,5 – trudno zaś oczekiwać, by piłkarze Huddersfield zapewnili Davidowi De Gei spotkanie pełne wrażeń, więc bramki te po prostu muszą paść łupem graczy Mourinho. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Czy zakłady bukmacherskie będą zaskoczone rezultatem? Początek spotkania Manchesteru United z Huddersfield Town już w sobotę 3 lutego o 16:00.

Zakłady Bukmacherskie – KURSY:

Manchester United
X
Huddersfield

Wyniki na Żywo – Premier League – Manchester United – Huddersfield

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Manchester United – Huddersfield