watford 02.09 Premier League - Watford vs Tottenham Hotspur - w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich
vs 02.09 Premier League - Watford vs Tottenham Hotspur - w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich
tottenham 02.09 Premier League - Watford vs Tottenham Hotspur - w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

 

Czy Watford City podtrzyma niespodziewanie dobrą passę na początku sezonu? Dowiemy się tego po ostatnim gwizdku w meczu z Tottenhamem – fortuna zakłady bukmacherskie

Watford City to ciągle jedna z kilku niepokonanych drużyn angielskiej Premier League. Ekipa z Vicarage Road pokonała kolejno Brighton, Burnley oraz Crystal Palace. Wynik jak na początek sezonu znakomity, jednak uczciwie trzeba przyznać, że żadna z tych drużyn nawet w najmniejszym stopniu nie zbliża się do najbliższego rywala „Łosi”. Do Watford przyjeżdża bowiem Tottenham Hotspur, który może poszczyć się takim samem bilansem zwycięstwem, z tym że z o wiele lepszymi rywalami. Obstawiamy, że „Koguty” bez problemu zakończą fantastyczną passę gospodarzy i tym samym umocnią się w czołówce angielskiej Premier League. Nasz typ to 3:0 dla gości.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na mecz Watford – Tottenham

Fortuna zakłady bukmacherskie zapraszają na mecz Watfor – Tottenham. Bukmacherskie pewniaki na angielską Premier League również do znalezienia na naszej stronie internetowej! Mecz Watford – Tottenham jest bez wątpienia jednym z nich. Typować możecie u któregoś z legalnych bukmacherów online. Ich lista wraz z porównanie kursów da wam pogląd na to, który z nich dysponuje najlepszą ofertą na to wydarzenie.
Autor: PK

Wyniki na Żywo – Premier League – Watford vs Tottenham Hotspur

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Watford vs Tottenham Hotspur